Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 29 évesen olyat érzek, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen olyat érzek, amit előtte soha. Egy férfi nagyon nagy hatással van rám az eszével és a jóságával, emberszeretetével. Mivel sok negatív emlékem van korábbról óvatos vagyok, de vágyom rá! Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és most munka mellett egyetemre járok külföldön! Van egy szír férfi (34), aki az első perctől szimpatikus és én is neki! Már első héten észrevette, hogy nem voltam egy előadáson, aztán mondtam neki, hogy a kislányom miatt, mert beteg volt. Hát látszott szegényen, hogy egy világ omlott benne össze! (nem akarják elhinni se a koromat, se azt hogy anya vagyok, mondjuk úgy nem gondolná az ember így elsőre). Na gondoltam, meg is értem, nem lesz ebből semmi, de aztán . Valami kémia folyamatosan van közöttünk! Viszont egyáltalán nem nyomulós (hála Istennek), de pl múltkor egy labor feladatra le kellett adni 3 grafikont meg 4 oldalnyi számolást, kértem tőle segítséget és ő másnapra megírta nekem az egészet, csak át kellett írnom! Kb (2-3 órát vesz igénybe, annak aki tudja). Mindenkivel nagyon segítőkész, mert végzett kémiatanár csak itt most gyógyszerésznek tanulunk mindketten. Viszont azt mondt, hogy másnak is segít (nehogy privilégiumnak éljem meg, viszont nem szokás egy teljes beadandót megírni más helyett és nem is kértem rá). De közben az a vibrálás mindig ott van a levegőben, de egyikőnk sem egyértelmű! Az elején hezitáltam, de már tudom, nagyon kedvelem, viszont teljeseb máshogy viszonyul hozzám, mint általában az európaiak, nagyon lassú a tempó amiben haladunk és óvatos! Felajánlotta, hogy tanulhatunk is együtt (sajnos olyan rossz kapcsolatom volt korábban, ami összerombolta az egómat és ha 99%, hogy tetszem neki, akkor is kételkedem). Van valakinek tanácsa, hogy hogy mutathatnám én is ki, hogy érdekel. Annyi még, hogy tele van az osztály muszlimmal és a nők nagyon furcsán néznek rám, ha beszélek vele, ez frusztrál, ezért mások előtt rá sem nézek! De hogy tisztább legyen a helyzet:nem az a flörtölős tipus, tisztelettel viselkedik, nem vetkőztet le nyíltan a szemével, átadja a helyét stb. ezek kelljenek jelentsenek valamit. További kérdés, mivel tudja, hogy van egy kislányom (neki nincs seni, ami szibtén szokatlan, de talán azzal magyarázható, hogy értelmiségi), ezek szerint ez sem zavarja? Köszönöm a tanácsokat előre is! 🙂

2019. okt. 26. 10:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na csábmesternek azt nem mondanám,pont ,hogy egyáltalán nem nyomulós...Lehetne inkább a kérdés azon részére fókuszálni,hogy van egy nő és egy férfi...a többit hagyjuk.(ki a muszlim vagy sem),én nem sztereotipizálok,az embert nézem!
2019. okt. 26. 13:09
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig itt azt is kell nézzed, hogy arab muszlim férfi. Ha emmellett elsiklassz, akkor nagyot fogsz pofára esni. Ez nem így működik, hogy ő egy férfi és te egy nő vagy. Ez nem sztereótípia, ez a valóság. Inkább járj utána a dolgoknak, de te mar annyira belezúgtál, hogy azt hiszed te leszel a szír férfi első és utolsó felesége. Nekem csak muszlim, arab, magyar barátnőim vannak, sok sok élettapasztalattal, sok sok storyval, de te azt hiszed, hogy ez mind csak sztereótípia. Ok. Ne legyen igazam, de egy ismerősömnek a férje most vett feleségül egy nőt második feleségnek, pedig 5 gyerekük van.
2019. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
5-6 év alatt nem nevelődik át más szokásokká. Felejtsd el.
2019. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan honnan tudjatok, hogy muszlim?


Sziriaban vannak keresztenyek, alavitak stb.

2019. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt a sütizést amit először ajánlottak azt gondold meg, könnyen félreérthető még egy nyugati pasinak is.

Az arab nők azért néznek rád furcsán mert a pali valószínűleg jó fogás lenne bármelyiküknek és nem akarják, hogy valami európai ribi lenyúlja előlük. Igen, van amelyik nem így gondolkozik, de velejéig rosszindulatú nő az arabok (és thai-ok) kötött vannak csak igazán.


Hiába akarsz csak arra koncentrálni, hogy egy férfi és egy nő, nem lehet. Nem azért mert az iszlám mit mond, meg muszlim stb. Hanem azért ahol és amilyen környezetben felnőtt. Persze, hogy óvatos elvégre ha nem egy mindenkire magasról tévő tini, hanem komoly ember, egy róla másokban kialakult képpel, egzisztenciával, jó családból akkor nem teheti meg, hogy ugrál a nők között. Elsőnek olyan nőt keres aki, ha elvesz akkor azt bátran felvállalhatja a családja, barátok és úgy általában a világ előtt. Tudod, olyat akit ha nem is mutogatni, de dicsekedni lehet vele. Hogy milyen rendes, tisztességes, szorgalmas, okos stb. Náluk nincs olyan, hogy hát csúnya meg lusta, buta és főzni se tud, de hát olyan jó a humora, hogy elnézem neki és imádom. Náluk egy ilyen nőt max akkor vesz el valaki, ha jó sok pénzt lehet remélni hozományként. Hiába szeret a világon mindennél jobban, akkor is mindig számítani fog mások véleménye (főleg anyué). Őket így nevelik, ez pedig nem olyan tényező amit ki lehet hagyni sajnos.


Ezzel együtt viszont nem beszélnélek le teljesen a dologról. Óvatosan lehet puhatolózni, de ne hivogasd el nyíltan sehova, mert az nagyon rosszul tud kinézni. Magadhoz át se, gondolom ez egyértelmű. Ettől nekik már könnyűnek tűnhet egy nő.

Viszont süthetsz te valamit amiről sejted, hogy szeretheti, főzz egy jó teát is mellé, tedd termoszba és amikor mások annyira nem látnak add oda neki, hogy hát szeretnéd meghálálni a segítséget stb. Többre értékelik, ha te főzöl kaját, mintha megveszed.(egész életemben összesen nem főztem annyit mint amióta házas vagyok)


Mondanám, hogy olvass utána az iszlámnak, meg is teheted, de azzal csak a tiszta vallást fogod megismerni, nem azt amibe ő nőtt bele, viszont talán segít megérteni,ha valamit máshogy csinál, mint azt mástól várnád.

Nem lehetetlen velük jól élni. Én kb ebben a közegben nőttem fel, a férjem afgán és egyáltalán nem egyszerű, de ha tudja az ember kezelni őket ugyanolyan boldog életed lehet velük, mint bármelyik nyugati férfival.

És persze közülük is be lehet választani ugyanúgy egy gyökeret,mint otthon.

2019. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!