Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a páromról/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a páromról/párkapcsolatomról a leírtak alapján? Legyen bármilyen aggodalmam, hogy esetleg valami nincs rendben velünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28/lány vagyok. Elég későn kezdtem el a férfiakkal való ismerkedést, gyakorlatilag az egyetemi diplomám megszerzése után kezdtem foglalkozni komolyabban társkereséssel. Bele is botlottam egy velem egyidős fiúba, akivel egy egyetemre jártunk. Látásból ismertük is egymást, most már 19 hónapja alkotunk egy párt. A kapcsolat elején minden szép és jó volt... Csak kedvesség, udvariasság, romantika. Aztán idővel megváltozott a barátom viselkedése. Egyre türelmetlenebb, idegesebb lett, sokszor fel is emelte a hangját velem szemben. Egyszerűen azt szereti, ha mindenben csak neki van igaza. Eleinte belementem ezekbe a jelentéktelen dolgokon való veszekedésekbe, de ez csak olaj volt a tűzre, úgyhogy most már inkább ráhagyom a béke kedvéért. Mezőgazdasággal foglalkozik a családja, így sajnos nagyon elfoglalt, emellett munkahelye is van. Heti 3-szor van alkalmunk találkozni, de azt is legtöbbször csak délután vagy estére tudja megoldani. Mostanában nagyon ritkán tudunk közös programokat összeszervezni, ami szintén zavar, hiszen én szabadidőmben szeretek itthonról kimozdulni, kirándulni járni és sokszor azt érzem, hogy még olyankor is a munkán jár az esze. Idén tavasszal elmentünk egy pár napos kirándulásra a hegyekbe, egyszer engedéllyel elkértem a mobilját. A messengeren a legfrissebb üzeneteknél egy idegen lányt találtam, azonban üres volt a beszélgetés. Ezt azzal magyarázta, hogy ez az idegen lány bejelölte őt és véletlenül visszaigazolta a lányt, ezért volt benne a listájában. Egy másik eset, amikor szintén engedéllyel kértem el a mobilját (amúgy nem szoktam turkálni a mobiljában) és meglepetésemre azt tapasztaltam, hogy elég sok női hívás szerepelt a híváslistáján, annak ellenére, hogy amikor kettesben vagyunk üzleti ügyben mindig csak férfiak hívják őt. Olyan, számomra szinte felfoghatatlan eset is előfordult már, hogy az autójában ültem mellette és feltűnően megbámult nőt, nőket. Fel tudtam volna robbanni az idegtől, hogy ennyi tisztelet nem volt benne irántam, amikor mellette ültem. Egy alkalommal idegen óvszert találtam a táskájában, amit mi biztos, hogy nem használtunk. Tavaly tavasszal ezek után szakítottunk egy hétre, de kibékültem vele, mivel bizonyítottan nem csalt meg, csak megbántott, nagyot csalódtam benne. Mivel könyörgött a bocsánatomért és azt mondta nem tud nélkülem élni, adtam neki még egy esélyt. Miután kibékültünk sok minden megváltozott pozitív irányban, de még mindig sokszor vitatkozik, felemeli a hangját. Én pedig nagyon szeretném ha nyugodtabb lenne.



2019. okt. 24. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jaaaaaaaaa, basszus, most esik le!!! Összeállt a magyarázata, most, hogy olvastam az előttem lévő kommentjét :)


""Azt állítja korábban vette, hogy próbálgassa, gyakoroljon vele.""


Itt a válasz... Magyarul lebukott a gumival, te rákérdeztél. És az volt a válasza, hogy csak gyakorolni akart, mert nincs még szexuálisan még tapasztalata.. Értem.


A kérdésem még annyi, hogy ezek szerint nem is nagyon szexeltetek előtte (gumival), vagy mióta voltatok már együtt, amikor ez történt?


Általában a pasik nem hazudnak olyat, hogy tapasztalatlanok, ezért el tudom képzelni, hogy ez még igaz is lehet, hogy a másik verzióról hazudott egóból.

2019. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Vagy pont azért kamuzott egy ilyet inkább, hogy kimagyarázza a gumis lebukást.


Ez jó kérdés, melyikben hazudott.

2019. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azért mondta, hogy szexuálisan tapasztalatlan vagyis ezzel hiteget, hogy én elhiggyem azt hogy az a gumi pusztán azért volt nála, hogy próbálgassa, mert kezdő még. És senkivel nem használhatta ennek okán. A 3. nem volt nála, de nem is érdekel már, hogy hol és mit csinált vele... Tény, hogy nem lehet benne megbízni, egyszer ezt mondja magáról, egyszer azt. Hát ha folytatódik is ez a kapcsolat, nagyon óvatos leszek, minden mozzanatát figyelni fogom szép csendben és ha elkapom, mehet amerre lát.
2019. okt. 26. 15:59
 14/15 A kérdező kommentje:
Voltunk már előtte együtt.
2019. okt. 26. 16:18
 15/15 Diazepam ***** válasza:
És tapasztalatlan volt? Azért az erősen érződik.
2019. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!