Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a páromról/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a páromról/párkapcsolatomról a leírtak alapján? Legyen bármilyen aggodalmam, hogy esetleg valami nincs rendben velünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28/lány vagyok. Elég későn kezdtem el a férfiakkal való ismerkedést, gyakorlatilag az egyetemi diplomám megszerzése után kezdtem foglalkozni komolyabban társkereséssel. Bele is botlottam egy velem egyidős fiúba, akivel egy egyetemre jártunk. Látásból ismertük is egymást, most már 19 hónapja alkotunk egy párt. A kapcsolat elején minden szép és jó volt... Csak kedvesség, udvariasság, romantika. Aztán idővel megváltozott a barátom viselkedése. Egyre türelmetlenebb, idegesebb lett, sokszor fel is emelte a hangját velem szemben. Egyszerűen azt szereti, ha mindenben csak neki van igaza. Eleinte belementem ezekbe a jelentéktelen dolgokon való veszekedésekbe, de ez csak olaj volt a tűzre, úgyhogy most már inkább ráhagyom a béke kedvéért. Mezőgazdasággal foglalkozik a családja, így sajnos nagyon elfoglalt, emellett munkahelye is van. Heti 3-szor van alkalmunk találkozni, de azt is legtöbbször csak délután vagy estére tudja megoldani. Mostanában nagyon ritkán tudunk közös programokat összeszervezni, ami szintén zavar, hiszen én szabadidőmben szeretek itthonról kimozdulni, kirándulni járni és sokszor azt érzem, hogy még olyankor is a munkán jár az esze. Idén tavasszal elmentünk egy pár napos kirándulásra a hegyekbe, egyszer engedéllyel elkértem a mobilját. A messengeren a legfrissebb üzeneteknél egy idegen lányt találtam, azonban üres volt a beszélgetés. Ezt azzal magyarázta, hogy ez az idegen lány bejelölte őt és véletlenül visszaigazolta a lányt, ezért volt benne a listájában. Egy másik eset, amikor szintén engedéllyel kértem el a mobilját (amúgy nem szoktam turkálni a mobiljában) és meglepetésemre azt tapasztaltam, hogy elég sok női hívás szerepelt a híváslistáján, annak ellenére, hogy amikor kettesben vagyunk üzleti ügyben mindig csak férfiak hívják őt. Olyan, számomra szinte felfoghatatlan eset is előfordult már, hogy az autójában ültem mellette és feltűnően megbámult nőt, nőket. Fel tudtam volna robbanni az idegtől, hogy ennyi tisztelet nem volt benne irántam, amikor mellette ültem. Egy alkalommal idegen óvszert találtam a táskájában, amit mi biztos, hogy nem használtunk. Tavaly tavasszal ezek után szakítottunk egy hétre, de kibékültem vele, mivel bizonyítottan nem csalt meg, csak megbántott, nagyot csalódtam benne. Mivel könyörgött a bocsánatomért és azt mondta nem tud nélkülem élni, adtam neki még egy esélyt. Miután kibékültünk sok minden megváltozott pozitív irányban, de még mindig sokszor vitatkozik, felemeli a hangját. Én pedig nagyon szeretném ha nyugodtabb lenne.



2019. okt. 24. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írnék véleményt, ha az ő oldalát is látnám.

Végülis mindegy, hogy mit gondolunk, te belül biztosa tudod, hogy hogy álltok.

2019. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Diazepam ***** válasza:
77%

Bizonyítottan nem csalt meg? Mit szeretnél, látni az aktust a két szemeddel? Bár szerintem még akkor sem hinnéd el.


Azzal, hogy újra összejöttél vele megaláztad magad, most már jogosan hiheti azt, hogy veled mindent meg lehet tenni, úgyis megbocsátod.

2019. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Éppen ezért kérdeztem a véleményeteket, mert Ő az első barátom. Nem volt még semmilyen tapasztalatom ezen a téren. Dehogy lennék kíváncsi az aktusra... Ne feltételezz ilyen ostobaságot! Kicsit nyitottabb szemmel fogok járni ezek után, ha te azt mondod megcsalt és egyetlen apró bizonyíték után lapát.
2019. okt. 24. 19:40
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Itt a legnagyobb baj az ő basáskodó viselkedése. Persze nem mindegy, miért, mi miatt emeli fel a hangját.
2019. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

28 evesen ez nem.parkapcsolat: "Heti 3-szor van alkalmunk találkozni, de azt is legtöbbször csak délután vagy estére tudja megoldani. Mostanában nagyon ritkán tudunk közös programokat összeszervezni, ami szintén zavar, hiszen én..."


40pluszos no vagyok en is keson kezdtem fiuzni. Parkapcsolat az, amikor sokat nagyon sokat vagytok egyutt a szabadidotokben. A heti 3 alkalom delutan vagy este es csak talalkozas az nem nevezheto annak foleg mar masfel ev ismerettseg utan. Mindegy mi a munkaja itt valami nem kerek.

Neked sincs igenyed tobb egyuttletre?

Felnottkent az ismerkedos elso hetek majd honapok utan azert ennel sokkal tobbet vannak a parok egyutt es kb 1/2 - 1 - 1,5 ev utan mar az osszekoltozes vagy legalabbis a kiprobalasa szoba kerul (de addig is sokszor akar az egyiknel akar a masiknal alszanak a parok reggel onnan mennek dolgozni es hol az egyiknel hol.a masiknal vannak hetvegen stb.)

Olyan pedig nincs hohy idegen ovszer, amt ti nem hasznaltok. Mivel veled 3* talalkozik egy heten meg akarki massal heti 4* is talalkozhat, ha veled ritkan programozik, akkor lehet azokon a hetvegeken massal van. Mezogazdasagi munkavegzes...hmm ezek alapjan neked azt mondja megyunk betakaritani a szenat es kozben mehet akar csajozni is. Ellenorizhetetlen. (Akinek ovszer vandorol a taskajaba olyan amit te veletlen se vettel es o nem szokott venni, akkor bizony azt masik no vette es maradt nala veletlen.)

Ne ragaszkodj ehhez a srachoz, ha nagyon szerelmes vagy bele persze mondd koltozzetek ossze prpbakeppen...es ezzel gyorsan ki tudod ugratni a nyulat a bokorbol.

2019. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A szívem szakad meg, de igazad van, főleg ez az utóbbi dolog nyomaszt.
2019. okt. 24. 23:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát érdekesnek érdekes dolgok.


2 dologól beszélhetünk:

- az egyik, hogy 25 felett is legtöbbünknek kevés bizony ez egy normális kapcsolatnak.. De pont egy ismerős párja, aki szintén mezőgazdaságba dolgozott is hasonló okokból ment tökre 5+ év után.. Az illető ugyanis nem is akart az évek alatt sem összeköltözni, csak a másik akart előrébb lépni eleve. Aztán emellé még jött több gond, probléma is, de a vége az, hogy bizony vége lett.


Őszintén, nekem is kevés lenne ennyi találka (én is 28 vagyok). Sokat nem tudtok így építkezni, tervezni együtt.. Egy idő után nekem is kevés lenne.


- A másik hogy megcsal-e:

valóban jobb lenne picit tisztén látni, tényleg nem csak banális dolgokról van-e szó, több részlet kellene..

- Pl facebook messengeren eleve idegesítő funkció, hogy új ismeretségnél valóban bedobja az új kapcsolatot üzenetben ( és ez az volt amit írsz), aláírva hogy "most már ismerősök vagytok,köszönj rá".

Szóval a kérdés, hogy az üres üzenet így értendő, hogy ennyiből állt, vagy ki volt törölve?


-"Egy alkalommal idegen óvszert találtam a táskájában, amit mi biztos, hogy nem használtunk. Tavaly tavasszal ezek után szakítottunk egy hétre, de kibékültem vele, mivel bizonyítottan nem csalt meg, csak megbántott, nagyot csalódtam benne."


- Ez viszont felvet pár kérdést:

- teljes csomag vagy egy db?

- Mi volt számodra itt a "bizonyíték"? Tehát mit mondott?

Mert ha pl simán csak más üzletbe vette és ott pont ilyen volt, így én is jártam már, na bumm..


Az a baj, hogy infó nélkül ezekbe a "jelekbe" bele tudok neked magyarázni én is ha azt akarom, hogy megcsalt, ha úgy akarom, meg azt hogy nem..


Viszont ami látható, hogy neked is kevésnek bizonyul ez a kapcsolat egyrészt, másrészt a bizalom sem épp alakult ki nálad iránta.

2019. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A "Köszönj rá" vagyis az Integetés is ki volt törölve, ezért gyanús. Pedig az új ismerősöknél az mindig ott van, nálam legalábbis. Ami arra utal számomra hogy a teljes beszélgetés ki lett törölve. A gumis dolog pedig úgy történt, hogy kérte vegyek ki a táskájából valamit és akkor láttam meg azt a 2 db-ot. Hozzáteszem, magamtól, engedély nélkül sosem turkálok a táskájában, mobiljában. (Ezért állíthatom magamról, hogy nem vagyok féltékeny és bizalmatlan!) Azt állítja korábban vette, hogy próbálgassa, gyakoroljon vele. Korábban azt mondta volt már szexuális téren tapasztalata, utána meg már azt, hogy nem. Azt állítja azért mert szégyellte előttem. De szerinted 28 éves férfinak tényleg abszolút semmilyen tapasztalata nem volt még nővel? Nekem ez egy kicsit sántít. Sőt egyszer bizony el is szólta magát, amikor Debrecenben jártunk, hogy na itt lakott az a csaj, akihez anno feljárt... Akkor most mi lehet az igazság szerinted?
2019. okt. 26. 14:49
 9/15 Diazepam ***** válasza:

"Azt állítja korábban vette, hogy próbálgassa, gyakoroljon vele."


Akkor minek van a táskájában? Miért nem otthon van a fiókban? A táskámba azt rakom amit viszek valahova.

2019. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: igen, ez így már gyanúsnak tűnik.


"A "Köszönj rá" vagyis az Integetés is ki volt törölve, ezért gyanús. Pedig az új ismerősöknél az mindig ott van, nálam legalábbis. Ami arra utal számomra hogy a teljes beszélgetés ki lett törölve."


- Most mengnéztem, ez még 2017-es ismerősömnél is ott van a beszélgetésben... (A "Most már ismerősök vagytok a facebookon, meg alatta halványan a "köszönj rá")

Tehát ha ez egy friss ismerős kapcsolat volt ami automatikusan ment nála is ahogy mondta, akkor ennek a szövegnek ott kellene lennie... Ha nincs ott, csak egy üres üzenet, akkor bizony sanszos, hogy ki lett törölve, legalábbis úgy tűnik..


A guminál is lehet következtetni, ezért kérdeztem:

miért 2 db-ot tett el ha 3-as csomagban vannak eleve, akkor már miért nem tette el egyben. (Amúgy megvolt a 3. vagy "nem is volt több meg már" abból a csomagból..? Legalább 1-nek még kellett akkor maradnia ugye)


- Ismerek olyan pasit, aki tényleg szűz 30 körül is.. Valamelyiknél hazudott ebben itt, de nem tudni innen melyikben. ( Nem értem, miért hazudná azt egy férfi, hogy szexuálisan tapasztalatlan.. De nem ismerem az illetőt.

2019. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!