Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért keresi görcsösen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi görcsösen a kommunikációt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párom nyár elején szakított velem, mondván, hogy nagyon mások vagyunk, de barátként az életem része akart maradni. Ezt elutasítottam, szerintem elfelejteni egymást ekkora szerelem után a kapcsolat megszakításával lehet.


Ehhez képest, ha az utcán meglát, görcsösen beszélgetni szeretne, még akkor is, ha kedvesen, de egyértelműen jelzem felé, hogy nem szeretnék beszélgetni, nem tesz jót. Ha már nincs témája, csak néz rám percekig...


Miért csinálja ezt?


Mindketten 30 évesek vagyunk.


Válaszotok előre is köszönöm!


2019. szept. 23. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Következőleg nyíltan kérdezz rá, hogy ha szakított veled, akkor ezeknek a beszélgetéseknek mi értelme van, mivel te kijelentetted, hogy te nem kérsz a barátkozásából, meg szeretnéd őt elfelejteni. Meg látod rajta, hogy csak ráfeszül görcsösen erre a témára.

Állítsd kész tények elé, ha továbbra is a barátkozást hozza fel, akkor mond meg neki, hogy te ebből továbbra se kérsz, és tartsa tiszteletben kérésedet és ne keressen többet téged.

2019. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm! Eddig is ezt tettem, de én úgy érzem, talonban akar tartani (ezt is mondtam neki), és valahol titkon reménykedem, hogy még újra akarja kezdeni egyszer, azért nem "zár le" teljesen.
2019. szept. 23. 08:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de a szakítás után nálam az exem kétségbe esett, hogy "akkor most letörölsz a facebookról???"?

Hát mondom nem feltétlenül, de nem kell lájkolgatni, irogatni, meg köszöntgetni. Ha úgy csinál, mintha nem lenne ott, maradhat.

Nkem is kellett idő, hogy feldolgozzam, szóval nem akartam agyalni, hogy miért, meg ilyenek.

Persze nem ment neki, itt egy lájk, ott egy szülinapi üzi.. Talán a 4. vagy 5. lájkja után aztán letöröltem, mert nem volt ez jó nekem.

Szerintem neki lelkiismeret furdalása volt, hogy milyen görény volt, és ezzel akarta jóvá tenni.

Én nem állnék meg vele beszélgetni, max. 2-3 hónapra, de hogy percekig tudjon nézni téma nélkül.. esélye sem lenne rá. Én elkerülném, sietnék, mégsem arra mennék, nem tudom de nem bájcsevegnék vele.

2019. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A nehezítés annyi, hogy szomszédok vagyunk, egy háztömbben lakunk, ezért futunk össze. Eleinte nem álltam le vele beszélgetni, a múltkor épp egy barátnőmet vártam a ház előtt, amikor odajött. Akkor mondta, hogy "mások vagyunk", mikor közöltem vele, hogy aki minden este stresszlevezetésként megiszik fél liter bort, az bizony kezdődő alkoholista, és szívesen segítek neki, mellette leszek, ha engedi, mert féltem. Ekkor kiabálva mondta, hogy fejezzük be, nagyon mások vagyunk.
2019. szept. 23. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ő mondta, hogy fejezzük be, mert mások vagyunk ,akkor hagyja, hogy be legyen fejezve, meg hogy te segíteni akartál neki, mellette lettél volna, ő meg elküldött, te megértetted, most ő is értse meg, hogy kopjon le.
2019. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Írtam neki egy e-mailt, hogy sajnos - mivel egy házban lakunk - elkerülhetetlen összefutni, de ő kérte, hogy fejezzük be, én meg azt kértem, hogy ne barátkozzunk, nem egészséges. Ha valaha is szeretett, ezt tartsa tiszteletben.

2019. szept. 23. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ő kérte,hogy fejezzétek be,a következőbe ne állj le vele beszélgetni.Talán mondjál annyit,hogy "befejeztük"
2019. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!