Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire helytálló amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire helytálló amit mindig mondogatják, hogy ne keresd a párod mert minél jobban keresed akár görcsösen is, annál inkább nem jön?

Figyelt kérdés
Csak nem értem,hogy jöhet ha nem keresem?

2018. ápr. 21. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem vált be, vagyis az igaz, hogy nem görcsösen kell keresni, viszont ha nem nyitsz a párkeresés felé, akkor sanszos, hogy egyedül maradsz.
2018. ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na igen,ha nézegettem a nyalókát de nem veszemem meg akkor nem lessz az enyém.
2018. ápr. 21. 01:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az en esetemben abszolut igaz.

Sokaig kerestem baratnot, randiztam/talalkoztam kb 20 lannyal de valamiert egyikkel se alakult sehogy a dolog.

Kezdtem feladni, nem tudtam mit csinalok rosszul.

Aztam megismertem a valakit a neten de a nagy tavolsag miatt nem is gondolkoztam ilyenen hogy mi egyutt leszunk egyszer, csak szimpatikus volt es elkezdtunk levelezni. Irogattunk egymasnak honapokig, bevallom flortoltem is vele de gondoltam hogy ugyse kellenek neki, masik orszagban lakik, valoszinuleg sose latom.

Aztan meghivott magahoz, talalkoztunk, a tobbi meg mar kulon tortenet...:) a lenyeg hogy ma mar a felesegem.

2018. ápr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ma 01:22


Akkor szerencséd volt én is volt,hogy nem kerestem de ilyen helyzetbe nem kerültem mint te.

2018. ápr. 21. 01:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem keresni nem azt jelenti, hogy elzárkózol az ismerkedés elől. Szerintem inkább azt jelenti, hogy mész a dolgod után, de közben nyitott vagy másokra.

31/f

2018. ápr. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát én nem keresem.. de nincs is :D


csak annyit tesz, hogy ne feszülj rá az ügyre

2018. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ebben a görcsösségben van valami. Mikor vége lett az első kapcsolatomnak akkor ismerkedni akartam... Hát rosszabbnal rosszabb dolgok alakultak belőle mert erőltettem..


Aztán egy szép napon úgy döntöttem oké, befejezem, inkább kiélvezem az egyedüllét szépségeit. És abban a pillanatban hogy ezt elhataroztam, törölni is akartam magam a taeskeresőkről. Eltelt két nap és mielőtt kileptem volna rám írt egy srác. Különösebben nem foglalkoztam vele, mert elengedtem a dolgot. De aztán egyszercsak azt vettem észre hogy minden olyan jól alakul köztünk hogy meg is találtam a páromat benne. Pedig nem ezen kattogtam csupán jól eldumaltunk.


24n

2018. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 10:02


Azért egy nőnek könnyebb,jó tudom sokszor társkeresőn hülyék irkálnak a nőkre de ha meg nézed,hogy egy nőre mennyien írnak egy férfira meg max ha tuti jó csávó mondjuk külsőleg.Bár én sem vagyok ronda de nagyobb az esélye,hogy egy nőre rá írnak min 10 en mert rám nő nem nagyon szokott max nagy ritkán de mindig olyanok akik nem jönnek be egyáltalán.

2018. ápr. 21. 13:15
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 10:02


Egyébként nem rég töröltem magam egy két társkeresősről és én is két napot vártam de nem szorongva,hogy valaki írjon csak nem érdekelt de mégsem írt senki sem.

2018. ápr. 21. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom megítélni hogy könnyebb e. Mert sose voltam a másik oldalon. Azt viszont tudom hogy én magamtól nem írtam senkinek. Ez igaz. Viszont az is hogy 95%-ban akik írtak nem normálisak voltak. És nem túlzok. A maradékkal szívesen elbeszelgettem azzal is aki mondjuk elsőre nem tetszett úgy. De jó volt vele dumálni aztán nem alakult ki semmi bennem akkor hát megszakadt a dolog.


Te mennyit kezdeményeztél a tarskeresőn?

2018. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!