Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minél jobban ellök magától,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél jobban ellök magától, annál jobban szeretem, annál jobban ragaszkodom hozzá. Miért?

Figyelt kérdés
Teljesen szerencsétlen vagyok. Miért alázom így meg saját magam? Hova tűnt a tartásom,önbecsülésem? Miért futok olyan szekér után,ami soha nem fog felvenni? Miért járatom le magam? Nem tudom mi van velem. Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogy lêpjek tovább? 28/l
2016. máj. 22. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Annyira tudtam, hogy csaj vagy :D Amúgy jellemző női viselkedés, nem tudsz ellene tenni.
2016. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a Taszítás Törvénye. Már készülőben van róla a könyv.
2016. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ennyi?:) És akkor mi a vége ennek?
2016. máj. 22. 14:36
 4/12 anonim ***** válasza:
nem futsz te semmi után se
2016. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2016. máj. 22. 14:41
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
Szüleiddel milyen volt a kapcsolatod? Főleg apáddal. Általában a párkapcsolati működést gyermekkorból hozzuk magunkkal.
2016. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd ez csak 1 tinikori hülyeség
2016. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaaa h 28 vagy most látom :D hat igy már más. Ezt már csak pszichológus tudná megmondani.
2016. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem volt szokványos a kapcsolatom a szüleimmel,de ez egy másik történet. Egyébként ezidáig nem volt rám jellemző az ilyen kötődés,ezért nem is értem. Mindig legyintettem csak,mikor barátnőim hasonló helyzetekről számoltak be,hogy te hülye vagy,minek kínzod magad,stb...nem tudtam megérteni a problémájukat,nem tudtam azonosulni velük. Erre tessék,én is bekekerülök egy ilyen képtelen szituba. A pszichológus annyit mond,foglaljam le jobban az agyam,és haggyam a francba. Ezzel nem jutottam előrébb.
2016. máj. 22. 17:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Elkerulo kotodesi mod. Errol olvass, mert ez jellemzo Rad. Abbol megerted. Illetve a pasi is ilyen. Szoval ha szep fokozatosan letojod, akkor o fog ragaszkodni Hozzad.

N

2016. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!