Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire helytálló amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire helytálló amit mindig mondogatják, hogy ne keresd a párod mert minél jobban keresed akár görcsösen is, annál inkább nem jön?

Figyelt kérdés
Csak nem értem,hogy jöhet ha nem keresem?

2018. ápr. 21. 01:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

tegnap 13:48


Én mennyire kezdeményezek?Hát most nem tudok pontos számokat mondani már sok száz levelet el küldtem itt ott normálisan írva sokszor egyedi szöveggel.Sosem voltam bunkó,sosem hoztam fel szexet témának meg sorolhatnám,volt egy két beszélgetés vagy egy két olyan aki tényleg nem tetszett,de úgy 90% ban nem válaszolnak,vagy ha válaszolnak is előbb utóbb elhallgatnak,meg értem én ha nem tetszek csak inkább mondja meg mert a hallgatva eltűnök az sokkal rosszabbul esik egy embernek,én meg kicsit érzékenyebb is vagyok.Van olyan akivel el kezdtem beszélgetni csak többet írtam én mint ő,aztán mondtam neki,hogy van e kedve még ismerkedni mert törlöm magam a társkeresősről,azt mondta jaj ne töröljem magam mert szeret velem beszélgetni.Na azóta is tartom vele a kapcsolatot én írok egy csomót ő meg ír két mondatot de nagyon szeret velem beszélgetni :D Na az ilyet se értem.

2018. ápr. 22. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!