Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadjam el hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el hogy a büdös életbe nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

Jelenleg 22 éves vagyok, és jó pár éve depresszióban szenvedek önbizalomhiány miatt. Egyszerűen nem tudom magam elfogadni és csak álmodok arról hogy valaha is lesz barátnőm. Járok pchiologushoz is, de valahogy soha nem tudok megbékélni magammal.

Vannak idők amikor úgy vagyok vele h nem is nézek ki rosszul , de ezek hullámvölgyek, egy kis valami kizökkent és elkezdem magamat okolni, hogy milyen ronda vagyok stb, és újra depresszióba essek.

Emiatt teljesen motiválatlan vagyok...

Azon filózok, hogy ha úgyis egyedül halok meg akkor elmegyek buszsofőrnek vagy valaminek, mert magamra kicsik az igényeim, legyen fedél a fejem fölött, legyen net+ gép, legyen mit ennem áram víz, és szevasz több nem kell.

Pedig mindenki magyarázz h milyen jó képességekkel rendelkezek, hogy simán lehetne belőlem akármi, de egyszerűen nem érzem hozzá az erőt.


Ja és hozzá teszem h ennek köszönhetően semmi önbizalmam nincs a lányokhoz.

Lett volna 2x talim két különböző csajjal, (Ők hívtak el ) de folyamatosan az jár az eszembe, hogy mit gondolnak róla ha az emberek velem látják, nem akarok kellemetlenséget okozni neki.

Hogy ha lenne is köztünk valami kinevetnének a barátnői, szégyelne engem.

Nem mernék kezdeményezni se....

Nem hiszem hogy sok minden segíthetne rajtam.

Ezért eldöntöttem valahogy el kéne fogadjam azt h ez a sorom...

Elég sokat sportolok.

De nem változtat a tényen rendkívül csúnya vagyok.


Visszajelzéseket is olyanokat kaptam h ronda vagyok...


2019. szept. 15. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól leírtad. Ezek a tények és kész, elfogadod-nem fogadod, akkor is.
2019. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán el kell fogadni és másban kell megtalálni a boldogságot. Nyilván ez közhely, de jobb, mint szenvedni. :)
2019. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolónak teljesen igaza van. Bele telt pár évbe, de sikerült elfogadnom, hogy egyik nő számára se vagyok vonzó, és valószínűleg egyedül maradok. Azóta boldog vagyok, teljes életet élek, a karrieremre koncentrálok :)
2019. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A jövőbe látsz? Mondta bárki azt, hogy hé te Béla neked nem lesz senkid?

Nem vágom, miért vagy ilyen biztos valamiben, hiszen bármit hozhat az élet. Sose tudhatod mikor találkozol azzal, akit neked szánt ez élet.

2019. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem lehetsz ronda, ha már 2 neked tetsző csaj elhívott már valahova...engem maguktól még nem hívtak meg, de én pl. nem gondolom magam rondának...

Bár ezek után... :D

2019. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség hogy arra buzdítalak, hogy fogadd el. Semmit nem számít a külső a depressziódat kellene kezeltetni illetve kijönni teljesen belőle akkor megváltozik a kisugárzásod, és még lehet is valakid később
2019. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!