Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az, hogy lehet, h a legtöbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy lehet, h a legtöbben nem így zárják le a viszonzatlan szerelmet, mint én?

Figyelt kérdés

Én egy lányt szerettem viszonzatlanul,már több hónapja nem találkoztam vele, de ettől függetlenül mindig tisztelettel beszélek róla. Amikor elbúcsúztam tőle,akkor is kedves voltam vele,és a legjobbakat kívántam neki. Megértettem,h nem akar velem lenni és nem erőltettem rá magam, mert nem ő tehetett róla, hogy én többet képzeltem bele a dologba. Elengedtem,mert szerettem.

Mások meg, akiket ismerek,azok mindennek elhordják azt,aki nem viszonozza az érzéseiket. Zaklatják, fenyegető sms-eket írogatnak, öngyilkossággal fenyegezőznek és így tovább. Magam körül szinte csak ilyeneket látok.

Egy érzelmileg intelligens ember nagylelkűen elengedi azt, aki nem tudja őt viszont szeretni.


2019. aug. 30. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert önzőek. A saját boldogságuk a fontosabb. Régen én is így zártam le egy viszonzatlan szerelmet mert nem tudtam elfogadni hogy nem lehet velem. Fenyegetőztem,zaklattam,ordíbáltam vele. És tudod hogy mit értem el vele? Semmit. Csak jobban megutált. És tudod mit bánok? Azt hogy nem kértem bocsánatot. Ami a legjobban fáj hogy ezt olyannal tettem akit a legjobban szerettem. Még most is. A bűntudat gyötör és a szégyen. Önző idióta barom voltam. De már nem lehet visszacsinàlni. Én is úgy tettem volna ahogyan te. De már mindegy.
2019. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Egy érzelmileg intelligens ember nagylelkűen elengedi azt, aki nem tudja őt viszont szeretni.


Na, ők nem ilyenek. De náluk az nem is szerelem, inkább birtoklás. Tök mindegy, hogy a másik mit akar, nekik legyen jó. Nagyjából ennyi.

2019. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van kérdező! Nemes lelkű vagy!

Tényleg szeretted őt!

Sekély a vigasz. De ezt mondtam az exnek. Egyszer, ha majd eléred azt a kort. Amikor átértékeled az életed, lehet rájösz, hibáztál! Lehet már nem leszek. De sajgó érzés lesz a felismerés, hogy azt bantottad aki önzetlenül szeretett.

2019. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert sajnos nem ideális világban élünk. Tele van minden érzelmileg instabil emberekkel, akik nem tudják helyén kezelni az ilyen helyzeteket.

Nem is az a legnagyobb baj, ha az ember egyszer kikel magából ilyenkor, hanem ha sose tanul a hibájából. Jó esetben a jellemfejlődés előre haladna, ahogy idősödünk, de páran megrekednek.

Ha te nem ilyen vagy, az jó. Legyél büszke magadra, és haladj továbbra is előre.

2019. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Én is így voltam, mint te. Csak nálam a csajszi utána azt hitte, hogy attól még barátkozhatunk... Hát kösz a szenvedést! 😂


Szóval akkor mégegyszer további sikeres életet kívántam, és elküldtem, hogy ne írjon többet, mert nekem így könnyebb!

2019. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!