Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti el tudtok kepzelni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el tudtok kepzelni ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
A kerdesem foleg fiukhoz/ferfiakhoz szol. Tegyuk fel, hogy beleszeretsz egy lanyba aki minden amit valaha akartal egy noben es az egesz eletedet el tudnad vele kepzelni es hasonloan egy huron pendultok elso perctol. Viszont jelenleg egyutt elsz valakivel aki pl 1 eve a baratnod de nincs mar jo kapcsolatotok, testi kapcsolat ritka, egyszeruen sosem voltal bele igazan szerelmes. Hagynad elmenni a szerelmedet egy masik ferfival mert te lelkileg soknak tartasz a jelen allapotodban egy szakitast es a vele jaro nehezsegeket, vagy barmit megtennel a lanyert akit szeretsz? Ha mondjuk a maganeletedben es a kapcsolataidban sok a zur mostanaban es lelkileg ugy erzed h nem birnad. Ilyen van?

2019. aug. 22. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Egyértelműen lezárnám a régi, szenvedős kapcsolatot és mennék az új felé.

Volt már kicsit hasonló helyzet, bár ott nem volt új. Egy lánnyal több évig együtt voltam, aztán egyre nyögvenyelősebb lett az egész. Egyre kevesebb figyelmet kaptam, egyre kevésbé volt intim az egész kapcsolat és a szex is ritkább lett. Idővel kiszálltam ebből az egészből, mert lehúzóvá vált. Ha lett volna egy új, akkor gyorsabban lezártam volna valószínűleg a régit.

2019. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk a maganeletedben es a kapcsolataidban sok a zur mostanaban es lelkileg ugy erzed h nem birnad. Ilyen van? - persze hogy van. De nyugtasson a tudat, hogy mindig te leszel a szemében a nagy Ő.


Gondolom, te meg elhitted neki igaz? Ez egy szép lekoptatás a részéről de azért nyilván tök szetelmes, hogy ne érezd megalázónak a szitut.

Ha annyit nem érsz meg neki, hogy passzolja a mostani szr kapcsolatát akkor nem szerelmes.

Hivatkozni lehet persze mindenre, hogy miért nem.

F50

2019. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!