Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek ujra szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek ujra szerelmes?

Figyelt kérdés

Volt egy remenytelen szerelmem, bo masfel ev utan 2017 oszen vege lett. Hatalmas csalodas volt, honapokon keresztul depresszios voltam. Azota volt tucatnyi randim, nehany par honapos kapcsolatom, egy-ket kalandom. De senkibe sem voltam igazan szerelmes, az a "lepkek a gyomromban", ejjel-nappal ra gondolos nagybetus szerelem mindig elmaradt. Elengedjem ezt az erzest orokre, vagy lehet, h evtizedeket kell varnom arra, h megint szerelmes legyek? Szeretnek csaladot alapitani, de nem tudom, varjak arra akibe fulig szerelmes leszek, vagy horgonyozzak le vki mellett, akivel csak jol elvagyok?


30/f



2019. aug. 16. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj. Szerelem nélkül is lehet, de nem érdemes.
2019. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes! Amíg nem találsz olyat akit igazán tudsz szeretni , addig csak vergődés az egész.
2019. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es ha 40 eves koromig nem leszek szerelmes, akkor alapitsak csak 40 felett csaladot? Nem lesz kicsit keso?
2019. aug. 16. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A régi szerelmed teljesen el tudtad engedni? Mert ha nem, az gondot okozhat a továbbiakban.
2019. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4: sajnos meg mindig eszembe jut, minden nap. Nem gondolok ra sokat, es akkor sem jo szivvel, soha tobbe nem akarom latni es nincs az a penz h egyutt legyek vele, de meg igy is eszembe jut.
2019. aug. 16. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj időt magadnak, egy igazi szerelem lezárásához sok idő kell. Aztán majd jön valaki, aki elfeledteti veled az előzőt, lehet hogy 1 év múlva, lehet hogy 1 hónap múlva.
2019. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, adj időt magadnak. Hónapok múlva teljesen rendben lesz a lelked. Addig sportolj, barátkozz. Napról napra könnyebb lesz. Fiatal vagy még nagyon, szerintem várd meg azokat a lepkeket.
2019. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!