Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vak szerelmes belém, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak szerelmes belém, mit tegyek? N

Figyelt kérdés
Mit tegyek? A pasim belém van zúgva! Folyamatosan vigyorog, mint a tejbetök, családja is mondja, hogy ki van cserélve, hogy ennyit mosolyog... Gamer kocka volt, most meg sose játszik, mindig velem van. Folyton csak dícsergeti a külsőmet, meg virágot ad, meg I love You szívecskét tartó macit névnapomra, meg énekli nekem a Never Gonna Give You Up-ot. Folyton puszilgatja ha beütöm valamimet, meg múltkor is mikor berúgtam, értem jött kocsival és hazavitt éjfélkor, és cukinak talált ittasan. Hipergyorsan mondta a szeretlek-et, amit azóta is ismételget, meg hogy imád, meg hogy az egyetlene vagyok. Folyton fizikai kontaktba akar lenni, vezetés, kaja, minden közben.
2019. aug. 11. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Talán örülj neki, hogy valaki ezt érzi irántad?
2019. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Dobd ki, és keress olyat helyette, aki úgy beszél veled, mint a kutyával, és lehetőleg néha meg is ver!
2019. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Sajàt tapasztalat: menj hozzà feleségűl. Az én férjem is ilyen volt. Nekem is sokszor sok(k) volt. De làtom magam körül a hàzassàgokat...az elhagyott feleségeket, hallom a kiabàlàsokat...ezzel szemben engem a mai napig kényeztető, óv, és szeret. Nagyon jó apa és férj. Gondolj a jövőre, hogyan is szeretnél élni!
2019. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd ott! Hátha talál olyat, aki meg is érdemli.
2019. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Honnan szeded nem érdemlem meg + összetörne, szal nem is az ő érdekét nézed, csak úgy csinálsz.
2019. aug. 11. 09:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most panaszkodsz, vagy dicsekszel?😊
2019. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó
2019. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És TE mit érzel iránta? ;)
2019. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Ugy is lecsereli egy nyomorekra aki megcsalja , veri, leszarja csak mert “meno bmws” vagy egyeb aztan utana megint jon sirni,hogy sose talal normalis pasit!
2019. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Istenem. És ezzel mi a baj? Hogy odáig van érted? A nők 90%-a erre vágyik.
2019. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!