Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juliuscezar kérdése:

Nem tudom, hogy szerelmes vagyok e, vagy csak ugymond "bele vagyok zugva". Megpedig, hogy mik a nagy Külömbsegek a szerelem es a bele zugas között?

Figyelt kérdés

Az erseim:

Pillangoröpködes a hasamban (ha latom,ha ra gondolok..)

Hianyzik

legszivesebben mindig vele lennek

hianyzik az illata, a mosolya, amilyen

egyfolytaban ö jar az eszemben

nezegetem a kepeit


kb ennyi.



2019. aug. 11. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Hát ki hogy értelmezi. Nekem ez inkább a belezúgás kategória, szerelemről én akkor beszélek csak (önmagamra vonatkoztatva), ha valakivel már egy ideje párkapcsolatban vagyok, JÓL ismerem, kialakult köztünk egy erős és mély kötődés, intimitás. MELLETTE lehet pillangóröpködés is.

A "hiányzik" az számomra kizárja a szerelmet, mert akibe szerelmes vagyok, azzal bármikor együtt lehetek, még ha átmenetileg távol vagyunk is egymástól, akkor sem a hiány dominál, hanem a várakozás, hogy hamarosan újra együtt lehetünk és az milyen jó lesz.

Ennek alapján összességében vágyakozásnak titulálnám az érzéseidet.

2019. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
egyutt is vagytok, ismered? vagy csak az elso fellangolas? szerintem addig nem beszelhetunk szerelemrol, amig legalabb honapok ota nem talalkozgattok, hiszen akkor meg nem ismered elegge, es akaratlanul is idealizalod a masikat (meg nyilvan akkor meg mindenki a jobbik aecat mutatja)
2019. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Rá vagy kattanva, a kérdés már csak az, hogy ez egészen addig tart e míg le nem fekszel vele, vagy még tovább és tovább és tovább.


Ehhez viszont végig kell menned egy hosszabb úton, és a vége vagy kínlódás vagy szerelem, vagy csak szex.


A folyamat elindult, hogy mi a vége az félig rajtad múlik.


Ergo....a kocka el van vetve.

2019. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ismerem kb 12-3 honapja. Valaki be mutatott neki. 3-4 szer talalkoztunk. Nem beszelünk sokat. Mert nem vagyunk ugymond baratok. Csak ismerösök.
2019. aug. 11. 13:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján lehet szerelem,de akár csak belezúgás is.

Bár szerintem is a szerelemhez általában több kell (gondolom nincs és nem is volt közöttetek semmi?! ).

Miért nem ismerkedtek jobban?

Akkor kiderülne,hogy miröl is van szó.

2019. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az ismerkedes nedszes lenne. Van egy parom. 2 eve együtt vagyunk. Sok dolog törtent ami meg törte a szerelmement. Es az a csaj akibe bele vagyok zugva/szerelmes vagyok a legjobb baratnöje. Ezert filozok ezen annyit. Mert ha valamit lepek akkor az nagyot fog csattanni. Es biztos szeretnek lenni a döntesemben.
2019. aug. 11. 13:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy biztos a párodat nem szereted.

Tehát mindenképp érdemes lenne tovább lépni.

2019. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Meg lenne egy utolso kerdesem.


Ha csinalok valamit a kapcsolatunkert, uj dolgokat kiprobalni együtt, vagy valamit valtoztatni a kapcsolatunkon, van olyan, hogy a regi erzesek vissza jönnek?

2019. aug. 11. 13:37
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nincs ilyen.

Egy kis egyedüllét kellene lehet neked,hogy rá gyere kit is szeretsz valójában,kivel szeretnél együtt lenni.

2019. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
# 8: Van ilyen, ennél sokkal-sokkal durvább helyzetből is láttam már sikeresen visszahozni az érzéseket, de garancia nincs rá! Viszont ha meg sem próbálod, soha nem tudod meg, hogy működne-e.
2019. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!