Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juliuscezar kérdése:

Nem tudom, hogy szerelmes vagyok e, vagy csak ugymond "bele vagyok zugva". Megpedig, hogy mik a nagy Külömbsegek a szerelem es a bele zugas között?

Figyelt kérdés

Az erseim:

Pillangoröpködes a hasamban (ha latom,ha ra gondolok..)

Hianyzik

legszivesebben mindig vele lennek

hianyzik az illata, a mosolya, amilyen

egyfolytaban ö jar az eszemben

nezegetem a kepeit


kb ennyi.



2019. aug. 11. 12:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Meg fogom probalni. Mindenkeppen.
2019. aug. 11. 17:12
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólókkal. Igenis vissza lehet hozni a szerelmet (NEM MINDEN ESETBEN), de ezt mind a két félnek nagyon akarnia kell. Nehéz. Sok közös program, újdonságok, de közben nosztalgikus pillanatok kellenek. Pár hét, hónap munkája árán igenis lert jó minden ha mindkét fél hajlik efelé és elég kitartó. Ha meg nem sikerül, akkor legalább megpróbáltátok. Tarts ki mellette szerintem, ameddig csak lehet.
2019. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!