Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes voltam? Mik azok az érzések/tényezők, amiből biztos lehetek abban, hogy amit éreztem, az volt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi a szerelem? És most nem a testben végbemenő kémiai folyamatokra vagyok kíváncsi, hanem az érzelmi, “emberi” részére...

2019. júl. 24. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Fizikailag fáj
2019. júl. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hogyha kérdéses számodra, hogy szerelmes vagy-e akkor nem vagy az. Ennyire egyszerű. Annyira erős érzelem, hogy biztosan tudod ha szerelmes vagy.
2019. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha még mindig ezzel vagy elfoglalva akkor szerintem igen.
2019. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Na igen egy nagyon erős és intenzív érzelem!

Folyton rá gondolsz a társaságát keresed hogy hol mikor tudsz vele talalkozni beszélgetni

A legjobb formádat akarod mutatni neki fizikailag és szellemileg

Egyszerűen taszitod-visszautasítod más emberek közeledését!

Szerintem a tudomány még nem találta meg hogy mitől lehet ez mitől indul be ennyire az agy

2019. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Voltál? Akkor miért érdekel még mindig ez?
2019. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a különböző élettapasztalattal rendelkező, eltérő érzelmi síkokon mozgó emberek számára a szerelem teljesen mást és mást jelent.

Egy tini számára az a szerelem, ha álmodozik valakiről, de a közelében meg sem tud mukkanni, és ez teljesen normális. Van, akinek a fellángolást jelenti, van, akinek az őrjítő, kétségbeesett vágyakozást, másnak meg azt, ha jól elvan valakivel...

Számomra a szerelem - amióta megéltem - a két ember közötti mély intimitást jelenti, amikor már eléggé megismertem (párkapcsolatban, hosszabb idő után). Amikor már közel engedjük egymást egymás mélységeihez, testi-lelki-szellemi intimitást élünk meg együtt. A kapcsolatot nem harcnak tekintjük, nem az a lényeg, hogy nekem legyen igazam, hanem az a fontos, hogy megtaláljuk a mindkettőnk számára optimális megoldásokat minden téren. Mert a másik boldogsága legalább olyan fontos számomra, mint a sajátom és ez kölcsönös. Amíg nem volt ilyen kapcsolatom, mást jelentett a szerelem... akkor is azt gondoltam, hogy szerelmes vagyok, és az akkori szintemen valóban az jelentette a szerelmet. Ha most élnék át fellángolásokat, vágyakozást, stb., akkor már nem nevezném szerelemnek.

2019. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább írj róla, amiről azt gondolod. Kölcsönös volt?
2019. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
18%

Kedves Kérdező!

Ez a kérdés sokmindentől függ. Esetleg kifejthetnéd picit bővebben mit éreztél iránta.Illetve mennyi idős vagy az is fontos.

2019. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!