Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a diákomba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a diákomba?

Figyelt kérdés

Autós oktató vagyok és férfi. Tetszik az egyik diáklány akit vezetni tanitok. Nagyon jó a humorérzéke, állandóan viccelődik, eszes,okos és nagyon szép.

Viszont nekem párkapcsolatom van, ami még elég friss. Ő is párkapcsolatban van, ismerem a barátját. Gyorsan verjem ki a fejemből vagy kezdményezzek neki? Mindig várom,mikor találkozhatok vele, ha meglátom már jobb kedvem lesz tőle.


2019. júl. 18. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan verd ki!
2019. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ne a fejedből verd ki :D


Bár onnan is. Figyi, vége lesz a tanfolyamnak, sose látod többet, látsz újakat, hamar elfeleded. Millió meg egy hozzá hasonló van. Csak akkor válik különlegessé valaki, ha már jobban ismered. Ez csak felületes ismertség.

2019. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány. Gondolom majd nem érti miért kell még neki + 30 órát vennie, amikor már jól megy neki a vezetés. 😁
2019. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

#3


Különös tekintettel a botváltó kezelésére


[link]

2019. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Miért kéne kezdeményezned ha van párod és neki is???
2019. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
A kapcsolat amiben vagy nem tűnik túl életképesnek, ha így odavagy másokért, de ennél a lánynál semmi esetre se kezdeményezz, amíg oktatod.
2019. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen csaj, hanyszor fogod megbuktatni hogy vegyen tőled még órákat :)
2019. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne jobb ha titkolnád és megjavítanád a sajátodat? Nem veszed észre hogy baj van otthon. Az a lány csak oldani akarja a feszkóját a humorral. Izgul vezetés közben. Nem is ismered a párját tuti szeretik egymást. Ne akarj személyeskedni vele. Te tanár vagy, ő meg tanuló. Leteszi a jogsit és ennyi. Sokat képzelsz bele. Vannak nekem is humoros kolléganőim, de ennyi. Csak jófejek.

Gondolkozz el ezen. Otthon dolgozz a hibáitokon.

2019. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Csak azért ilyen, hogy átengedd. A legtöbb ember utálja az oktatóját és alig várja, hogy megszabaduljon tőle.
2019. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Pfff... Ez mennyire gerinctelen dolog.

Tudod a közvetlenséget nagyon könnyű összekeverni valami mással.

Te konkrétan alkalmatlan vagy erre a pályára.

2019. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!