Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé ha jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé ha jól érzem magam vele és mindig vele akarok lenni?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy pasi nagyon jól érzem magam vele jól eltudunk beszélgetni mindenről. Ha meglátom mindjárt jobb kedvem lesz de ha ő nincs ott akkor hiányzik. Szerelmes vagyok belé?
2019. aug. 11. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak szimpatikus
2019. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem még nem azt jelenti, hogy két ember összeillik. Lehetsz úgy szerelmes, hogy nem is ismered igazán a másik személyiségét, és kapcsolatban meg kiidegelitek egymást. Nem mindig szerencsés csak az érzelem, sőt elvakítja az embert, és sodródik... ha meg csalódás van, akkor a másik lesz a szemét. Inkább megismerni kéne egymást, és nem érzelmeket keresni. Ha rájössz, hogy valakivel összeilletek, akkor meg tudod őt szeretni ugyanígy, persze lehet hogy nem ilyen mámorosan indul..
2019. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!