Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ennyi szélhámos férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi szélhámos férfi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Már pár pár hónapja jártam valakivel, úgy tűnt összehangolódtunk, valamennyivel idősebb nálam, elvált, vannak már nagy gyerekek, de működött. Volt virág, étterem, közös programok stb...Majd egyik nap bejött a munkahelyemre közölte, hogy gond van és napokra rá kiderült, hogy visszament az exéhez. Ezt hogy lehet kiheverni? Vagy hogy lehet kiküszöbölni? Valaki belép az ember életébe, majd kiderül, hogy csak átvágott... 24/nő

#fájdalom #megcsalás #szélhámos férfi
2019. aug. 8. 19:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32%
Akit egyszer kifosztottak és szembesült a joggal, az ha nem totál hibbant, csak a xex fogda érdekelni. Ma veled, holnap mással. Az a gond, hogy ezzel majd minden férfi szembesül a szülei korosztályán keresztül. Fiatal koromban nem volt divat a válás. A fiaim cserélgetik a jobbnál, jobb nőket, de nősülni egyik sem akar. Igazuk van. Mindkettőnek háza, vagyona van. A nőknek? Autójuk sincs.
2019. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

"A velem egykorúak sokszor éretlenek és csak fűzni akarnak, megdönteni és továbbállni"


Ez nem kortól függ, látod, hogy ez a nálad 10 évvel idősebb figura is ezt csinálta veled. Miközben lehet, hogy van olyan a veled egykorúak között, akit elutasítottál, mert "biztos csak fűzni akar",közben pedig komolyan tervezett veled. Rólam mindig azt hiszik a nők, h csak kalandot keresek bennük, pedig abszolút nem ilyen vagyok. Szóval ne a látszat alapján dönts, mert néha(vagyis inkább szinte mindig) csal.

2019. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
Mert csak az olyan pasikkal kezd sok nő aki átveri,a normálisak unalmasak. Gondolom aki ázvágott volt pénze ....
2019. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Bármennyire is furcsa, de nem a pénzre hajtok, örülök, ha meghívnak és jól esik. Ugyanakkor szívesen visszahívom én is. Van munkám, lakásom, el tudom tartani magam. De elvárom, hogy a férfinek is legyen munkája és pénze, mert nem arra vagyok, hogy mindent neki fizessek. Nem akarom senkinek elvenni a házát, a családját, ha tudom, hogy még benne van és nem egy lezárt ügy, szóba sem jöhetett volna. Amugy pedig létezik házassági szerződés annak aki félti a vagyonát.
2019. aug. 8. 19:53
 15/23 anonim ***** válasza:
18%
19:47 "Gondolom aki ázvágott volt pénze" Egy vasad nincs, te vagy a kész főnyeremény! Minden nő álma. A szorgalom és tehetség ikonja. Anyuci bitztosan mossa a gatyáidat. Saját lakás álmaidban sem jön elő. El tudnád vinni a nődet, a legközelebbi sarokig sétálni, de csak a te környékeden, hogy neked az utiköltség ne legyen megterhelő.
2019. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a jellemesség, megbízhatóság nem korhoz kötött.

Én is azt gondoltam korábban, hogy az idősebb férfi alapvetően megbízhatóbb, érettebb, mint a korombeli.

Hát, köztük is találni sok linket, csak dörzsöltebbek már, tudják hogyan kell előadni magukat. Ó igen a koruk, a státusz (ha van) meg a tekintély, a felszín alatt belül kong az ürességtől.

2019. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16-os válaszadónak, sajnos akivel együttvoltam nem volt felszínes. Sok mindenben egyetértettünk. Rengeteg elméleti dologról tudtunk beszélni. Amiket mondott volt tartalma. Természetesen az is pozitivum volt, hogy tapasztalt, határozott és tudja, hogy kell egy nőhöz hozzáérni. Abban viszont van igazág, hogy dörzsölt és tudja mivel lehet levenni a lábáról a nőt. Hogyan puhatalozza ki, mi érdekli a másikat és hogyan vezesse félre :(
2019. aug. 8. 20:10
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, néhány részletre rávilágítottatok.
2019. aug. 8. 20:23
 19/23 anonim ***** válasza:
13as vagyok Kedves 15 ös! A kérdező kiemelte "Volt virág, étterem, közös programok stb... " -sok idősebb pénzes pasi akar venni magánák szép fiatal barátnőt. Ebből gondoltam.
2019. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as azt csak ezért írtam, hogy érthető legyen, hogy volt udvarlás, közös programok. nem csak szexről szólt az egész. Amugy pedig én is meghívtam őt 1-2-szer
2019. aug. 8. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!