Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-30as férfiak, akik szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30as férfiak, akik szinte csak buta nőkkel foglalkoztok tartósabb kapcsolat miatt, miért hiszitek azt, hogy vannak buta nők?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor láttam ismerősöknél, hogy az olyan nők tudják "megfogni" a férfiakat tartósabban, akik megjátszák azt, hogy buták, szerények hosszabb távon :).34N.

2019. aug. 8. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

A kérdést sem értem... az én társaságomban meg pont a buta nők kerülnek lapátra. (mint ostoba qrva)

A normális FÉRFIAK az intelligens nőket szeretik.

A FÉRFIAKAT pedig ne keverd a "pasi-pasika" kategóriával.

Köszi.

39/F

2019. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert buták, és nem bírják ha okosabb, sikeresebb a nő.
2019. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt vannak szörnyen buta nők ezt nőként is be kell látni.

A férfiaknak pedig azért vonzóbb mert gyakorlatilag semmit nem kell letenni az asztalra ahhoz, hogy lenyűgözzenek egy ilyen nőt. Nem kell az átlagnál intelligensebbnek lenni, nem kell értékesnek lenni mert simán el tudja hitetni egy buta, naív nővel, hogy ő mekkora császár. Hozzá képest mondjuk valóban az. Egy buta nőnek eszébe sem jut azon gondolkozni, hogy a párja lehet nem elég értékes vagy nem bánik vele elég jól stb. Persze, hogy egy kevésbé értékes férfinak vagy egy olyannak akiknek nulla önbizalma van sokkal vonzóbb lesz egy olyan nő aki a semmire ajnározza és elhiszi, hogy milyen főnyeremény.

De a normális, megfelelő önbecsüléssel rendelkező, értékes férfiak nem fognak ilyen butácska nőt választani. Aki valóban intelligens az nem tud ilyen nő mellett megmaradni.

2019. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Attól hogy feminin valaki még nem buta és a nőkben az érzelmeket keressük leginkább, inkább legyen aranyos, nőies, mint tudálékos, nagyokos.
2019. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval szerinted nincsenek buta nők, csak olyanok, akik megjátsszák... lehet, akkor a buta férfiak is csak ezt teszik?
2019. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha okos, azzal semmi baj. Viszont, ha nem szerény, az nálam piszok nagy probléma. És van valami ebben a megjátszás dologban, mert párszor ezt volt alkalmam benézni, hogy összejöttem egy kedves, tisztelettudó, szolid lánnyal, aki pikk-pakk egy nagypofájú, tapló, semmirekellő lett. És nem, semmit nem tettem, amivel ezt "kihoztam" belőle.

33/f

2019. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, ha okos alatt intelligenciát és műveltséget értünk, akkor az egyértelműen pozitív. Ha viszont olyan stílust, mint az itteni -- önmagukat láthatóan rendkívül intelligensnek tartó -- megmondónémberek tanúsítanak, akkor inkább kihagyom a lehetőséget.
2019. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Buta no=sportol,sokat foglalkozik magaval. Nem azon jar az esze,hol van a pasija vagy kivel csalja meg. Nem gyanusitgatja,megvannak a sajat programjai. Eljenek a buta nok!


N

2019. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es: te miért nem tudod szűrni a számodra hasznos infókat okosabb emberektől?
2019. aug. 12. 00:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

En ismerek olyat mindig felsöbbrendünek hiszi magàt az asszonynak a konyhaban a helye mellette masokkal flöttöl stb. Nos egy okos nö az ilyen sracot kicsinàlja, a srac a végén elvett egy extrem naiv hájas disznot aki föz mos takarit es csendben van es nem làt semmit. Mert belefaradt a szep okos nökbe alapon.


Szoval jol hiszik. Vannak buta nök. Azt sem tudjàk kivel laknak együtt olyan szinten.

2019. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!