Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-30as férfiak, akik szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30as férfiak, akik szinte csak buta nőkkel foglalkoztok tartósabb kapcsolat miatt, miért hiszitek azt, hogy vannak buta nők?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor láttam ismerősöknél, hogy az olyan nők tudják "megfogni" a férfiakat tartósabban, akik megjátszák azt, hogy buták, szerények hosszabb távon :).34N.

2019. aug. 8. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig inkább az derült ki sokszor, hogy sokkal butább a nő, mint amilyennek mondja magát. Lexikális tudás jobb esetben 1-2 területen van, de egyébként ugyanolyan, mint akiket te butának nevezel. Tehát nem azt játsszák, hogy buták, hanem sajnos azt akarják játszani, hogy nem azok. (32/F)
2019. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%

Kicsit hülyén van kiírva kérdés...


"miért hiszitek azt, hogy vannak buta nők" Miért ne hinnénk hogy vannak buta nők...


Ha esetleg arra célzol (bár irtó rosszul van megfogalmazva) hogy miért hiszik el egy nőről amikor megjátssza magát hogy buta akkor arra is kitérhetek.


Én pl látom rajta hogy megjátssza magát de nem hiszem őket butának. Inkább csak annyit látom hogy ismerkednének amit szívesen veszek.


Jobb mint azok a lányok akik "jég királynőt játsszanak".


A sok lány közül pont hogy a legmagasabb iskolai végzettségű viselkedtt a legbunkóbban randin. Míg az "egyszerűbb nők" sokkal rendesebben viselkedtek udvariasabbak voltak.


A másik dolog még amit észrevettem hogy minnél inkább iskolázott egy nő annál inkább kevésbé akar gyereket. 0-2 közötti szám szokott lenni pedig ha jobban bele gondolsz a 2 gyerek is csak matematikai pontossággal okozná a társadalom stagnálását.


Az okosabb nők meg sokszor idegesítőek. Mindenbe belemagyaráznak és semmi sem elég jó nekik. Egyszerűen olyan magasak az elvárásaik amit LEHETETLEN teljesíteni.


Nekem magas az iskolai végzettségem de jobban örülnék egy olyan nőnek akivel nem kell annyit bajlódni. Bármit megtetszek neki csak ne menjen az agyamra.


A volt barátnőm is magas iskolai végzettségű volt. Konkrétan egy fogorvos de... MINDENBE belekötött! Mindenért kritizált! Végül ott is hagytam...

2019. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!