Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ennyi szélhámos férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi szélhámos férfi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Már pár pár hónapja jártam valakivel, úgy tűnt összehangolódtunk, valamennyivel idősebb nálam, elvált, vannak már nagy gyerekek, de működött. Volt virág, étterem, közös programok stb...Majd egyik nap bejött a munkahelyemre közölte, hogy gond van és napokra rá kiderült, hogy visszament az exéhez. Ezt hogy lehet kiheverni? Vagy hogy lehet kiküszöbölni? Valaki belép az ember életébe, majd kiderül, hogy csak átvágott... 24/nő

#fájdalom #megcsalás #szélhámos férfi
2019. aug. 8. 19:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Ne kezdj elvált és sokkal idősebb pasival.
2019. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Minek kezdesz apád korabeli fazonokkal?
2019. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt semmilyen átvágás. Vagy mondott olyat, hogy veled fogja leélni az életét?

Együtt voltatok, elvoltatok, aztán rájött, hogy hiányzik a családja, a felesége. Illetve felteszem ráébresztetted arra, hogy a ex feleségével jobb volt és a veled való együttlét nem tudta pótolni őt.

2019. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
Az apakomplexus csak bajt szül. Amúgy ezek a dolgok csak a bugyikádnak szóltak....
2019. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért nem apám korabeli volt, 10 évvel idősebb. A velem egykorúak sokszor éretlenek és csak fűzni akarnak, megdönteni és továbbállni. Az ha valaki elvált és nem jött össze a dolog számomra eddig nem volt kizáró ok. Sőt mutatja, hogy már képes volt elköteleződni.
2019. aug. 8. 19:29
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Sajna ő is csak ennyit akart.
2019. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Xar ügy. Nekem sem kell nő csak alkalmi kapcsolatra. Majd rád íratom a fele királyságomat.
2019. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Nekem azért az fura, hogy együtt vagy basszus hónapokig valakivel és rohadtul nem ismered meg... Nem beszélgettetek egymással? Nem jött szóba a volt kapcsolata vagy hogy mik veled a tervei? Egyszerűen nem értem az ilyen embereket akik hónapokat töltenek úgy valakivel, hogy fogalmuk nincsen utána sem, hogy milyen a másik fél és semmilyen komoly téma nem jön fel amiből meg tudná ismerni a másikat....

Annyira nyilvánvaló ha valaki nem kötődik hozzád érzelmileg, főleg hónapok után. Ez nem olyasmi amit meg lehet játszani, csomó dologból tök egyértelmű.

2019. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
3-as válaszadónak. Természetesen még nem voltunk olyan régóta együtt, hogy együtt terveznénk az életünket. azonban terveztük az összeköltözést. Sőt már mutatott néhány lakást, ahová beköltözhetnénk. Természetesen megeshet, hogy hiányzott a hazai koszt, mivel vegetáriánus vagyok. Az is lehet, hogy hiányzott a család és sajnos nekem meg hazudott arról, hogy már elváltak és a körülményeiről.
2019. aug. 8. 19:38
 10/23 anonim ***** válasza:

#8. +1

33/f

2019. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!