Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másnak is hiányzik néha az exe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hiányzik néha az exe?

Figyelt kérdés

Ti szakítottatok vagy ő?

Csak magányból hiányzik vagy tényleg újra akarjátok kezdeni?


Annyira megbántott és még mindig akkora a harag bennem, de néha mégis előjön, hogy másmilyen életet nem tudok elképzelni magamnak, hiába volt sokszor rossz meg nehéz...


2017. dec. 27. 19:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik,mert azt hittem ő lesz az utolsó az életemben.De a sok veszekedés,nyűg nem hiányzik.
2017. dec. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

#17

Te egy nagyon meg keseredett ember lehetsz.

Ja és ráadásul menthetetlenül ostoba, mivel itt tobbem

2017. dec. 28. 03:35
 23/26 A kérdező kommentje:

*mivel itt többen is leírták, hogy sértettségből/haragból nem mennének vissza a volt párjukhoz, még úgy sem, hogy néha azért hiányolják... De ha vissza is mennének azt sem értem miért fáj ennyire neked...

Ha "pulikutya" akinek hiányzik valaki aki egyszer fontos volt ám legyen! Mindenki pulikutya, de szerencsére te normális vagy :)


Mindenki másnak köszönöm a válaszát!

2017. dec. 28. 03:39
 24/26 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Írtál neki? Hogy reagált?
2017. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Írt ő nekem, hogy még mindig szeret és vele soha nem lesz még egyszer ilyen...

De mégsem nyitottam felé... Nem engedi a büszkeségem :/

2017. dec. 30. 13:56
 26/26 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy :) Ez majd elmúlik idővel...csak nehéz túlesni azon,hogy hiányzik.Csak így tovább
2017. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!