Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is hiányzik néha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hiányzik néha az ex-szel való beszélgetés?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon hiányzik...

És lehet, h ki fogtok nevetni de még csak nem is kell, h személyesen történjen. Sokszor, amikor dolgozott csak facen tudtunk beszélni...órákat.

És most is jó lenne vele lelkizni/hülyéskedni/ egyszerűen csak dumálni a semmiről...

Csak ennyi hiányzik, de sajnos nem írhatok neki... nem szeretném még egyszer megalázni magam. Egyszer már sajnos beleestem ebbe a hibába.



2012. jan. 9. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:

legyetek barátok..


"nem szeretném még egyszer megalázni magam"

érdekes mondtad.. ha nem akarod hogy alázhatod meg magad?

jóhát tudatalatt negatív élményeidből kifolyólag ez lehetséges.

2012. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mindig úgy szakadt meg a kapcsolat, h nem keresett többé.

A legelső ilyen szakadás, amit történt mert én nem értettem miért nem vállalhatjuk fel, ami közöttünk van. Végül kiderült részéről nem volt semmi. Legalábbis ez után a beszélgetés után nem keresett.

Én meg egyszer írtam neki névnapjára... Örültem neki, mert örömmel fogadta és találkozni akart, de csak egy célja volt megfektetni...én meg csak vhogy kihabogtam neki, h szeretem. Mire ő...nem keresett többet.

2012. jan. 9. 19:34
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez nem is volt kapcsolat, hiszen mindig csak kihasznált...csak én hülye mindig elfelejtem...

Nem is kellettem neki, soha.

2012. jan. 9. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor lehet h mint barát sem kellesz neki \:
2012. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, h ne kellek neki...sehogysem.
2012. jan. 9. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:

ja értelek. \: azt hittem h barátilag bír.

hát ezen felesleges akkor panaszkodni. :)

és igen más is így van ezzel sok esetben.

2012. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem hianyzik az ex-el valo beszelgetes , m nagyon jokat tudtunk beszelgetni , csak sajnos csunyan valtunk el , neki van baratnoje ,en meg nem keresem , pedig mar gondoltam ra , hogy megbeszelem vele a dolgokat , es h lehetunk "baratok"...
2012. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem a legjobb a múltban kotorászni :( nekem nem hianyzik..
2012. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze, h nem jó. De mit tegyen az ember ha hiányzik neki??!!

Amúgy nem váltunk el haragban, egy öleléssel búcsúzkodtunk.És am normális volt velem. Igazából elég ambivalens érzések kötnek hozzá. Néha azt érzem szeretett, néha azt, h csak kihasznált...

2012. jan. 10. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!