Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másnak is hiányzik néha az exe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hiányzik néha az exe?

Figyelt kérdés

Ti szakítottatok vagy ő?

Csak magányból hiányzik vagy tényleg újra akarjátok kezdeni?


Annyira megbántott és még mindig akkora a harag bennem, de néha mégis előjön, hogy másmilyen életet nem tudok elképzelni magamnak, hiába volt sokszor rossz meg nehéz...


2017. dec. 27. 19:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%

Pont ma álmodtam vele de csak szexet tudnék vele elképzelni mert az jó volt mást nem !

f

2017. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik, de egy kanál vízben meg tudnám folytani :D
2017. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja lett vége.

Rettenetesen hiányzik, de beletörődtem. Ő szakított, nem volt szerelmes.

Most épp padlón, el nem tudom képzelni, hogy legyen valakim. Nélküle minden üres.

2017. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nálam néha még próbálkozott, mindig elküldtem.

Most már nem annyira próbálkozik...


Én is meg tudnám fojtani...

Közbe néha mégis hiányzik még...

2017. dec. 27. 19:41
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

Gondolok néha rá, de úgy kimondottan nem hiányzik, ő szakított.

Azért nem kezdeném újra mert épp magányos vagyok, elvagyok én egyedül is. Valójában egész gyerekkorom magányosan és szociálisan elszigetelten telt így nekem ez a standard állapot.

Egyfelől az zavar, hogy nem találtam még olyan lányt akivel legalább ugyanannyira érezném, hogy összeillünk mint vele, másfelől viszont nem véletlenül vagy ok nélkül szakítottunk.

Szerintem rossz időben találkoztunk. Tartott amíg tartott, voltak szép és nem szép pillanatok, de vége lett, ennyi.

2017. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért küldted el ha hiányzik? Paradox egy helyzet
2017. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
6. Na ez egy jó kérdés... Haragból, büszkeségből... Nem akartam, hogy azt higgye amint jön én rohanok is vissza... Tudom, hogy nevetségesen hangzik, de valami ilyesmit éreztem...
2017. dec. 27. 19:48
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A harag rossz tanácsadó ;) próbálkozz most te, hátha nála is lenyugodott a passzátszél. Aztán majd írd meg ide hogy mi történt

Karácsony van, most biztos enyhébb a hangulat

2017. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott hiányozni, nehezen tudom elképzelni hogy leszek még szerelmes másba.
2017. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapja, nagyon röviden: én szakítottam, elkezdett mással kavarni, utólag kiderült nem ez volt az első eset. Én annyira örültem, hogy azt hittem megtaláltam akit kerestem, így járnak a friendzones pasik, akikkel rohadt sokat lehet "dumcsizni meg lelkizni" biztos pontként tekinthetőek elég sok téren. Elég sok volt a lelki rollercoaster, de most már gyógyultnak mondhatom magamat. :) Kicsit most karácsonykor bedepiztem, mert amikor együtt voltunk akkor a családi háttere miatt extra kényes volt neki a tavalyi karácsony is (lelki támasz). Aztán azzal nyugtattam magamat, hogy biztos van most random "támasza", szal nem kell aggódni miatta (nem kértem, de közös barát-barátnő elkotyogta, hogy már jó ideje pasizik ezerrel, aki miatt durrantottam az meg faképnél hagyta). :)))


'evvan :)

tl;dr: nem

ha ezt a kérdést 1 hónapja olvasom, akkor igen, nagyon én hülye :D


lehet lepontozni :)

2017. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!