Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ennyire hiányzik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire hiányzik az érzés, hogy valakinek tetszik?

Figyelt kérdés

MOst, hogy nincs suli, sajnos elmaradnak a buszozások, amikor is sok lánnyal szemeztem és jó érzés volt látni, hogy milyen sok szép, aranyos lány van, az a sok szerelmes pár is irigylésre méltó volt, akik egymást csókolták, ölelgették, reméltem, hogy egy nap nekem is lesz majd barátnőm. Hiányzik, hogy újra szemezzek lányokkal, hogy újra érezzem a reményt (mégha valójában nem is azért néztek, mert bejöttem nekik) de mégis úgy tűnt és jó érzés volt. Még sosem volt barátnőm, de már régóta szerelemről és egy bájos lányról álmodom, aki inkább jellemre szép, mint külsőre, bár az is fontos, de a jellem sokkal fontosabb!

Meddig kell még várni, hogy végre megtaláljam ezt a különleges lányt, aki párom lesz? Úgy érzem már szeretethiányos is vagyok, de tudom, hogy én is tudnék szeretni, ha találnék olyan lányt, aki szerethető.

MÁr egy ölelés is olyan jól esne.

Más is így van ezzel?



2012. júl. 30. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de ne csak szemezz hanem cselekedj is! :)
2012. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha más is így van vele attól neked jobb? amúgy elárulom hogy igen, de miért nem szedsz fel egy csajt? buli? faszbook?
2012. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Á, én nem vagyok szép fiú, biztos lekoptatnának, azért is írtam, hogy biztos valami félreértés és nem azért szemeznek velem vagy adnak egyéb jeleket, mert tetszem nekik, talán épp azért, mert ők tetszenek nekem és megérzik. Nekem már ez is jó, ha legalább láthatom őket. :)

Sajnos most ez is elmarad. :/

2012. júl. 30. 18:19
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor várj szeptemberig, de még jobb ha kimozdulsz otthonról
2012. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szemeznek veled ronda biztos nem lehetsz :)
2012. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Heti egy-két nap volt, amikor egy-két lány a buszon szemezett velem, de utcán is volt már, amikor mentem a buszmegállóba, hogy már távolabb meglátott és egyből simítgatta a haját, aztán olyan jó volt, amikor elsétáltunk egymás mellett és egymás szemébe néztünk, majd ő hirtellen, mint egy zavart kis, ártatlan kislány lenézett a földre maga elé. Tudom nyálasan hangzik, de szerintem ezek a pillanatok azok, amelyekért érdemes élni, mert nálam több úgysem lehet, mivel nem vagyok jó pasi. Nekem ez is jó, csak minél többet élhessek meg.
2012. júl. 30. 18:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira borzasztóan nézel, ki ahogy elmondod, akkor nem is nézegetnének, maximum csak undorral.
2012. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Biztos? EGyszer volt egy lny, aki egész úton engem bámult, miközben a barátnőjével beszélt. Túl jól nézett ki, hozzám képest, pont bejött külsőre amúgy.
2012. júl. 30. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívesen megnéznék rólad egy képet
2012. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!