Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lehet az oka, hogy több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy több, mint fél év után is folyamatos a kapcsolattartás?

Figyelt kérdés

Kedves fiúk, pasik, férfiak és bárki aki tudja a húsz millió forintos kérdésre a választ! :)


Az eset, hogy volt egy több, mint 1,5 éves kapcsolatom aminek a volt párom áprilisban vetett véget. Indok sok minden volt, egyik szava ütötte a másikat. Ezt követően jött az én részemről, hogy kézzel-lábbal próbáltam orvosolni a helyzetet mivel ő volt számomra a család, a legjobb barát, az igaz szerelem.

Tudtam, hogy ismerkedik, és, hogy van egy lány akivel találkozott a kapcsolatunk alatt is, de ennek májusban vége is lett. Ezután érdeklődni kezdett felőlem, a hogylétemről, és ennek következménye lett egy 1 hónapig tartó összejárkálás. Persze én ez idő alatt is szerettem így próbáltam bevetni minden női praktikát, sőt talán még a csillagos eget is lehoztam. Lényeg a lényeg, hogy végül is nem kezdtük újra, konkrét nemet nem kaptam, inkább csak a hárító szöveg jött, hogy nem érzi magát elég erősnek, meg nem érzi, hogy menne neki a dolog.

Amit fontos tudni, hogy az eltelt 8 hónap alatt folyamatos volt a kapcsolattartás( telefon, facebook, találkozás), és tudom, hogy a volt barátnőivel semmi módon nem tartotta a kapcsolatot. Nyilván senki nem fog fegyvert a fejéhez arra kényszerítve, hogy nekem naponta írjon, a holmijainak nagy része még nálam lapulnak, a legnagyobb nyugodtsággal beszélünk az együtt töltött időről, úgy, hogy ő tudja az érzéseimet.

A lényeg a lényeg,hogy ilyenkor mi lehet a fiúban, milyen érzések lehetnek benne?

A szavai alapján nem akar semmit, de közben az életem része minden nap. Igazság szerint már nem nagyon értem ezt a férfi logikát, szóval örülnék ha megosztanátok tapasztalataitokat, véleményeteket :)

Előre is köszönöm mindenkinek!


Egy kíváncsi leányzó.


2017. dec. 27. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talonban tart, de nem szeret. Maximum kedvel.

Várja a számára fontosat.

2017. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2017. dec. 27. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval maximálisan egyet értek. Ha épp nem talál mást, akkor te is jó vagy neki. De amint talál mást otthagy a francba és leépíti az egészet.
2017. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!