Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért velem? Tiszta szivböl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért velem? Tiszta szivböl szerettem.

Figyelt kérdés
Elhagyott mert azt mondta már nem szeret.Anyira szeretem ezt a lányt még senkit nem szerettem igy pedig nem 20 éves vagyok.Nem birom feldolgozni peddig már 2 honapja elhagyott.Csak az a baj hogy messengeren szakitott és nem személyesen másnap már mással volt.Megalázva érzem magam a mostani párja sokkal pénzesebb mint én.Én szegény vagyok de amit tudtam megadtam neki föleg a szeretetet.Már letiltott minden honnan nimcs igazi magyarázat.Álmaim nöje volt sajnos mimden téren.Mindig azt mondta hogy soha nem hagy el meg mindennél jobban szeret.Elhittem.Nekem már nem kell senki ö az igazi számomra tökéletes nö.Aludni se birok azota csak ö jár a fejemben alig birok dolgozni is.És még meg is allázott hogy az uj párjával minden téren jobb de nekem is mimdig ezt mondta.Ö most boldog én meg itt maradtam sérülten már le se szar engem.Pedig még ö hajtott rám.Elég volt szét cseszte a lelkem már nem birok nyitni nö felé.
2017. dec. 26. 16:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

És te hány éves vagy?

Mennyi ideig voltatok együtt?

Én is átlagos, vagy az alatt.

De nem jó egyedül. Ideig-óráig igen, de hosszú távon nem. :(

2017. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

28N.

Mi nem évekig voltunk együtt. Csak kb egy évig. De soha nem szerettem senkit ennyire.

2017. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Már kezdtem azt hinni,hogy egyedül vagyok akit kihasználtak megaláztak földbe tiportak stb...hát ez van...nem tudsz vele mit csinálni sajnos..idővel tényleg jobb lesz vagy is nem jobb csak hozzá szoksz :)
2017. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Engem masfel honapja hagytak el. Mindent megtettem neki, tökre függtem töle ( mint valami drogtol). Amigy együtt voltunk maga sem tudta mit akar. Elmondta 100x hogy szeret es ilyen növel meg nem talalkozott. Aztan jöttek a kifogasok miert nem er ra, aztan annyit irt, tökeletes vagy, de en nem tudok senkivel lenni, megtört ember vagyok.

Tudod mit? Aki akar menjen. Nem ö az egyetlen pasi a vilagon, majd lesz mas. Megsirattam, most mast keresek. adj egy kis idöt magadnak meggyaszolni es felejtsd el, mast ugysem tehetsz.

2017. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kérdező sajnálom. Ezen csak az idő segít. Nem vagy egyedül. Rengetegen vagyunk így. Porba tiporva és kihasználva.
2017. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hallod aranyapám, jó nagy bolond vagy Te! Igen, Te, ott a gép előtt!!! Hát olvasd már el végig, amit ide leírtál!! Életed szerelme, az igazinagybetűs nő egy ilyen a számodra, aki magyarázatra sem méltat, csak a pénz érdekli, és lelép egy másikkal? Úr isten... ilyenek vagytok ti férfiak, egy ilyen semmitérő, felszínes tyúk után tudtok futni, mi??! A jó, kedves, szeretetreméltó nő nem kell, de az ilyen rossz, amiben "van kihívás",az izgalmas, mi?? Aztán az tetszik nektek benne, hogy tönkreteszi az életeteket, az önképeteket?? Na, sírd ki magad ma, aztán fejezd is be! Nehogy ezután eszedbe jusson futni, könyörögni neki!! Legyen eszed!! Legyen önbizalmad, szeresd már magad legalábbegy kicsit annyira, hogy még inkább hálát adsz a jóistennek, hogy időben elvette tőled ezt a senkit, mielőtt még közös ház vagy gyerek is lett volna!! Most szedd magad rendbe, pihend ki a fájdalmad, és keress olyat, aki megérdemel. Egy ilyennel meg eszedbe se jusson szóbaállni!
2017. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez tök jól hangzik, csak nem életszerű.

Tök jó lenne, ha tudnánk irányítani, hogy kibe szeretünk bele, de nem így működik.

Ezt nem lehet kontrollálni.

Ha lehetne, nem lenne ennyi magányos, elhagyott ember.

Nem ez a valóság, hogy egy szakítás után leporoljuk magunkat és megyünk tovább.

Fáj, mert szeretjük azt az embert, pedig az agyunk tudja, hogy nem érdemli meg, de ez van.

Te hallottad már azt a mondsát, hogy a szívnek nem lehet parancsolni?

Ettől nem vagyunk rossz emberek, nem vagyunk buták vagy értéktelenek, csak szerelmesek. És fáj.

Ha te ilyen könnyen tovább tudsz lépni, akkor még sosem jártál így.

Vagy sosem voltál szerelmes, vagy sosem hagyott el, akit igazán szerettél.

Ilyen is van, és szerencsés az, aki mindvégig azzal az emberrel marad, akit igazán szeret.

2017. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ó jaj, dehogynem voltam már szerelmes, és engem is az térített helyes útra, hogy valaki felrázott, és igaza volt, nert szeretnem és becsülnöm, tisztelnem kell magam annyira, hogy végiggondolom az egészet, és ha tényleg bántott az a másik, és én nem azt érdemeltem, akkor nem szenvedek tovább olyan ember után, mert nem érdemli meg!! Nem szabad, még ha átkozottul fáj is, de ne fájjon, gondolni kell arra, hogy ez után is lesz jobb, ezelőtt is volt más, nem szabad feladni és keseregni, kűzdeni ilyen emberért, aki nem méltatja semmire azt, aki szereti, meg mindent megtesz, ha pénze nincs is, de szíve van, és bizony abban van, amit pénzzel nem lehet megvenni, semennyi pénzzel!! :) Úgyhogy tessék felállni, és azokkal lenni, akik szeretnek, mindig ott vannak az ember mellett. És becsülni magunkat annyira, hogy elsétálunk ilyen ember mellől, mert nem ezt érdemeljük.
2017. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ezt egyébként mi is mind tudjuk.

de akkor sem megy.

az én esetemben pl nincs se család, se barátok.

ezért is éltem meg ilyen rhadt nehezen.

2017. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de ha barátok, meg család van, akkor is, akárki, akármit mond, az ember maga egyedül érez, és egyedül dönt... Más meghallgatja, tanácsot ad, programot ad, de mikor egyedül vagy, akkor újra eszedbe jut, ezt az állapotot kell tudni kezelni, hogy az ember olyan büszke és erős legyen, hogy a boldogsága ne egy másik embertől függjön, meg az élete, a társasága. Ha ezt az állapotot, szintet eléri, akkor történjék bármi bármikor, nem lesz padlón, fel fog állni, erős lesz! Én ezt nem csak szerelmi csalódáson át tapasztaltam, hanem minden téren. Egy pár az élvezheti velem az életet, de legyen nélkülem is boldog, az én boldogságom része legyen, ne csak az okozója. Ne mástól várjuk a boldogságot, legyünk egyedül is egészek. Ne másra hagyatkozzunk, ismerjük ki önmagunkat, rajzoljunk, fessünk, táncoljunk, fussunk, sportoljunk, szórakozzunk, zenéljünk, olvassunk sokat, tanuljunk, legyenek terveink, céljaink! Nem szabad, hogy egyedül semmink legyünk! :)
2017. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!