Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért velem? Tiszta szivböl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért velem? Tiszta szivböl szerettem.

Figyelt kérdés
Elhagyott mert azt mondta már nem szeret.Anyira szeretem ezt a lányt még senkit nem szerettem igy pedig nem 20 éves vagyok.Nem birom feldolgozni peddig már 2 honapja elhagyott.Csak az a baj hogy messengeren szakitott és nem személyesen másnap már mással volt.Megalázva érzem magam a mostani párja sokkal pénzesebb mint én.Én szegény vagyok de amit tudtam megadtam neki föleg a szeretetet.Már letiltott minden honnan nimcs igazi magyarázat.Álmaim nöje volt sajnos mimden téren.Mindig azt mondta hogy soha nem hagy el meg mindennél jobban szeret.Elhittem.Nekem már nem kell senki ö az igazi számomra tökéletes nö.Aludni se birok azota csak ö jár a fejemben alig birok dolgozni is.És még meg is allázott hogy az uj párjával minden téren jobb de nekem is mimdig ezt mondta.Ö most boldog én meg itt maradtam sérülten már le se szar engem.Pedig még ö hajtott rám.Elég volt szét cseszte a lelkem már nem birok nyitni nö felé.
2017. dec. 26. 16:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Mindenesetre elég egy szemét kis pics**a volt, hogy csak egy messengerre méltatott....nem sokat jelentettél neki.
2017. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

mennyi ideig tartott?


lehet közhely, de igaz, az idő majd segít

próbáld meg nem azt nézni, hogy miket rak ki, mit csinál

foglald el magad, legyél a barátaiddal, csináld amit szeretsz és idővel egyre jobb lesz, tényleg


amúgy elég fura, hogy ő rögtön továbblépett, valószínűleg az a srác már előtte is képben volt (nem biztos hogy meg is csalt, de tuti hogy alakult köztük valami)

2017. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Majd megszokod... sajnos ehhez a férfiak nagy részének hozzá kell szoknia.
2017. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp túl kell lépned rajta, el kell felejtened, tény nem az egyik napról a másikra történik, de hidd el vannak még nagyszerű nők a világon. Nekem az előző barátnőmet nem tudtam sokáig elengedni,bár nem ilyen (bocs a kifejezésért) bunkó modon dobott, de iszonyatosan rossz volt, elkeztem inni, züllödt életet élni, jó fizető állásomat hagytam ott miatta, amit utólag nagyon bánom, de hát ez van, azóta volt számos más melóhelyem, és csak eljutottam arra a színvonalra mint régen, de nagy árat fizettem érte. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy még ha fáj is hülye ne legyél, nem éri meg.
2017. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy te becsülted, szeretted, de ő viszont egyáltalán nem. Még annyira sem, hogy a szemedbe mondja... nem így virtuálisan.


Tudom miről beszélek, nemrég ugyanígy voltam, hogy senkire nem vagyok kíváncsi, mert ő lett az ideálom. Idő kérdése, és kopnak ezek az emlékek, pedig én sem hittem, hogy el tudom felejteni.


Rengeteg nő van, akik sokkal normálisabbak, mint ez a nő volt. Idő kérdése volt, hogy lelép. Morbid, de jobb hogy most történt meg, mint később.


Most kb az a fázis van, hogy ott ülsz a romokon, és szomorkodsz, hogy volt egy szép házad, és ezt szeretnéd visszacsinálni, vagy újjáépíteni. Akkor lesz jó, amikor úgy leszel vele, hogy szeretnél egy újat. Ezek után minden gyásszal töltött idő csak fölösleges kör... bár azért meg kell siratni az ilyesmit, hogy ne a következő nő hallgassa ezeket a dolgokat.

2017. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Almaid noje az olyan aki messengeren szakit minden erzes nelkul es masnap mar massal volt? Nekem inkabb r.bancnak hangzik... tudom hogy most csalodott vagy es bizalmatlan, de hidd el jobban jartal hogy megszabadultal tole.
2017. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld, mégha fáj is. Foglald el magad, és próbálj ne gondolni rá. Az ilyen nő sosem lesz korrekt... mással sem.
2017. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Költőnő? ***** válasza:
Ilyen ember után sírni... hát tisztel? Nem. Szeret? Nem. Korrekt? Nem. Mi a jó benne egyáltalán?
2017. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Engem a pasi dobott, kegyetlenül, és én másfél év után sem tudom elfogadni és továbblépni.

Én is itt kerestem vigaszt és sokan próbáltak lelket önteni belém.

Épp tavaly karácsonykor.

Beleőrültem.

Több, mint 10 év után, mikor már épp gyereket terveztünk, meg esküvőt, ő dobott egy kis rbanc kolléganője miatt, akivel 3 hóapot volt együtt. Itt hagyott egy hatalmas hitellel, egy beteg emberrel, én is betegen, állatokkal, egy eldugott kis faluban. Mit vitt? A kocsit, azt bezzeg el tudta vinni.

Azóta szórakozik, bulizik, csajozik, az én életem meg romokban.

Szóval ne legyen ennyire szexista az a barom, aki szerint ezt csak a nők teszik.

Én mindent beleadtam a kapcsolatomba, neki éltem.

És hiába mondják, hogy a barátok, meg az idő... telik az idő, öregszem, nincs és nem is lesz senkim. És nincsenek barátaim, mert az évek során minden barátságot feláldoztam és elhanyagoltam MIATTA. Egy nagyon hosszú kérdésben és sok válaszban fejtettem ezt ki tavaly ilyenkor. Kb ez volt az egyetlen vigaszom, hogy itt idegenek kedvesek voltak velem.

Te hány éves vagy, és mennyi ideig tartott?

Azért kérdezem, h van-e még reményed egy normális életre?

2017. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9

Annyira nagyon sajnálom.

Szörnyű, hogy aki otthagyja a másikat milyen kíméletlenül teszi. Engem is kb 2 hónapja dobtak. Képtelen vagyok boldog lenni. Úgy érzem egyedül maradok. Önbizalmam nulla. ☹️ Nem panaszkodni akartam,de annyira át tudom érezni. Egy világ dőlt össze az emberben.

Nem vagyok szép, teljesen átlagos. Vagy átlag alatti.

Talán jobb is egyedül. Nem bánt meg senki.

2017. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!