Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, de azt akarja, hogy legjobb barátok legyünk? Kiérdemeltem a szakítást?

Figyelt kérdés

Szakítás oka: szerinte nem mutattam iránta semmiféle érzelmet. Azt hiszi, hogy barátként tekintek rá.

(?!!)


Szeretne találkozni velem majd, és hozzátette különleges vagyok számára. > (könyörgöm... ezt nem hiszem el. Házasságot akart, most már legjobb barátságot)

Elkezdte mesélni, hogy milyen édes lánnyal találkozott az egyik nap. Nagyon hasonlítok arra a lányra, ahogy mesélt róla.

Azután másokkal hasonlított össze. "Ők szeretnek engem.", "Ők a nap 24 órájában velem akarnak lenni.", "Ők megölnének értem 100 állatot, hogy megkapjanak engem" stb... Azt mondta harcolni kell érte. Már azt érzem, hogy sohasem szeretett igazán.

Keresget. Gondolom bűntudat miatt.


Írjátok le a véleményeiteket.



2017. dec. 19. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ők szeretnek engem.", "Ők a nap 24 órájában velem akarnak lenni.", "Ők megölnének értem 100 állatot, hogy megkapjanak engem"



B+, ilyet mond, és te még elgondolkodtál azon, hogy barátkozz vele? Állna szóba vele a hóhér..

2017. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
^^' Köszi, a véleményeket.
2017. dec. 20. 10:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne beszélj vele egyáltalán. Én a helyedben megmondanám, hogy barátságot nem akarok. Rájön majd, hogy mekkora szívás találni normális párt a mai világban aztán eldöntöd, hogy mit akarsz. Ha van egy kis eszed végleg hagyod!
2017. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!