Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez lehet a legjobb amit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a legjobb amit tehetek?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel és mostanra teljesen kihült a kapcsolatunk és nagy részben ennek ő az oka. Ha heti 1x szexelünk az már csoda de inkább mostmár 1,5-2 hetente,hazaér este és az első hogy fürdik ott nyomkodja a telefonját egy órát majd kijön lefekszik és folytatja majd alszik,szóval nem beszélgetünk semmit, ha meg számon kérem hogy miért azt nyomkodja miért nem velem beszélget ha egész nap együtt se vagyunk akkor az a válasz hogy mert egész nap nem tudott telozni. Fontosabb neki az instagramozás meg minden mint én. Programozni nem megyünk sehova,nyíltan megmondta azt is hogy ő előtérbe helyezi azt hogy vegyen 2 cipőt mint hogy velem elmenjen nyaralni(van vagy 7 pár cipője). Van hogy egyik nap azt mondja hogy mennyire szeret másnap összeveszünk hozzáteszem hogy minden alkalommal ezt csinálja, és egyből haza akar költözni és hogy ő már nem szeret. Egyszer se volt hajlandó leülni megbeszélni hogy mi legyen a kapcsolatunkal maximum telefonnyomkodás közben néha válaszolt a kérdésemre. Azt se tudja megmondani hogy mit akar,egyik nap velem akar lenni másik nap nem. Szóval igazából én besokaltam és most van több lány is akivel eltudnék menni randizni. Viszont ahogy odajut a sor hogy találkozzak velük úgy érzem nagyon hiányozna a barátnőm ha nem lenne de közbe meg tudom hogy semmit nem tesz a kapcsolatunkért,alig vagyunk együtt szóval tényleg menthetetlen én nem tudok többet tenni érte. Mit csinálnátok a helyembe? Igaz hogy fiatal vagyok de mi van ha mind a 3-4 randi rossz lesz és ott fogok rágodni hogy egyedül maradtam és bánni fogom az egészet utána? 23/F
2017. márc. 28. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan nem lennék együtt ilyen lánnyal. Már nincs is igazából kapcsolatot közöttetek.
2017. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Én inkább lennék ideig-óráig egyedül, mint egy szar kapcsolatban.

De te tudod!

Ennek úgysem jósolok nagy jövőt.

2017. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Ez a lány nem szeret téged, az mindegy mit mond, a viselkedése teljesen egyértelmű. Belekényelmesedett a kapcsolatba, elvan veled, de tiszteletről vagy őszinte szeretetről max álmodozhatsz vele. Egy nagy, őszinte, nyitott beszélgetést javasolnék konkrét ötletekkel, hogy mindketten hogyan dobhatjátok ezt fel - de ha ettől elzárkózik, mint eddig, akkor csak az idődet pazarlod. Ha ez a helyzet, akkor lezárnám a helyedben és akkor sem táncolnék vissza, ha hirtelen nekiállna ígérgetni minden szirszart, ahogy ilyenkor szoktak rengetegen.


Még két dologra reagálnék:

"úgy érzem nagyon hiányozna a barátnőm ha nem lenne" - a megszokás ereje, egy kis idő és eltűnik az érzés nyom nélkül.

"mi van ha mind a 3-4 randi rossz lesz és ott fogok rágodni hogy egyedül maradtam" - akkor egyedül maradsz basszus. Ha egyedül életképtelen vagy, akkor az összes kapcsolatod ilyen befuccsolt szarkupac lesz, előre szólok. Ennél a kapcsolatnak csúfolt valaminél, amiben benne vagy, egyedül lenni sokkal jobb és építőbb. Nem kell attól félni, mi lesz nélküle, előtte és megvoltál, utána is megleszel, de ha leragadsz egy ilyen szartengerben, akkor esélyed sincs, hogy valaki olyat megismerj, akivel működhet is a dolog.

2017. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Mi lenne ha kezdeményeznéd nála a szexet? Mi lenne ha sétálni hívnád el? Az 0 ft. Vagy h vennél neki virágot. Szerintem ne mondj le róla csak azért mert ez egy átmeneti állapot. Dobjátok fel a kapcsolatotokat. A kérdés csak az, hogy meg lehet-e még menteni a dolgot. Ez kettőtökön múlik!
2017. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Hát barátom, van egy rossz hírem: a csajodnak már másik palija van, veled már nem számol, csak arra vár még, hogy bebiztosítsa a helyét az új fickónál. Ha szerencséd van, akkor MÉG nem kefélgeti a másik kan, de csak idő kérdése ez is.

Úgyhogy rakd ki most azonnal, és vesd rá magad a többi csajra, mert ez már úgyis halott ügy.

2017. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!