Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy már majdnem 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy már majdnem 4 hónapja szakítottunk az exemmel, de nem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Folyton rá gondolok, ha egyedül vagyok és néha sírok is, pedig csak kb. fél évig voltunk együtt. Nagyon hiányzik, nem tudom, mit kéne tennem vagy egyáltalán tennem kéne-e valamit.

21/L



2017. dec. 16. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha komoly volt a kapcsolat, igen, normális. Majd az idő megoldja, addig "gyászold meg", de egyszer vége lesz a szenvedésnek.
2017. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretted gondolom. Ez van sajnos. Próbáld magad mással lefoglalni.
2017. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Normális. Ilyenkor a "mi lett volna, ha..." és a "mit kellett volna máshogy csinálni, hogy még mindig tartson" gondolatok vannak előtérben.
2017. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális, normális a sírás is, de gondolj arra, hogy nem kell kétségbe esni. Az élet megy tovább veled és rengeteg mindent, jót, szépet és lehetőséget tartogat a számodra.
2017. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanígy vagyok, ugyanennyi ideig voltunk együtt es ugyanennyi ideje szakitottunk mint ti. Kitartást, foglald le magad, ugyis jonnek az unnepek, kicsit foglalkozz azzal, en is most ezzel probalkozom (vasarolgatas, otthon segíteni stb). Tudom, hogy rossz, áterzem... :(

20/L

2017. dec. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet. 5 hónapig voltunk együtt. 1,5 hónapja lett vége. Padlón vagyok. Hiányzik.

Most próbálok csak a pozitív gondolatokkal foglalkozni. Hogy újra építsem az önbizalmam.

2017. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normalis..de fugg a szakitas oka is..(ki mi veget...pl engem jo at lettem cseszve,3eves kapcsolat es nekem annyira kiabranditot,hogy egyaltalan nem hianyzik se semmi..2het eleg volt...pedig senkit se szeretem jobban nala...25/F
2017. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!