Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ő hiányzik, vagy maga az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő hiányzik, vagy maga az érzés?

Figyelt kérdés

Két éve, nagyon csúnyán ért véget az utolsó kapcsolatom. Nagyon szerettem őt, igazából ő volt az első szerelmem (nem tini vagyok), és minden percet élveztem vele. Egészen a végéig minden jó volt, aztán történt valami (bizonyíthatóan az ő hibája, csak hogy ironikusabb legyen), amire hivatkozva megcsalt. Persze szakítottam vele azonnal, és azóta sem beszélünk.

Ez volt két éve. Mivel azóta sem volt senkim, elő-előtörnek az emlékek: a boldogságé, hogy mennyire jó volt úgy feküdni és kelni, hogy valaki szeret. Viszont nem tudom, hogy konkrétan ő hiányzik-e, vagy általában a szerelem, boldogság.

Úgy gondoltam szakítás után, hogy majd ha találok valakit, biztos elmúlik ez. Viszont nem vagyok egy főnyeremény, senkit nem találtam... Szóval ez az opció még (elméletileg) nyitva áll.


Direkt nem írtam nemeket, bár szerintem nem nehéz kitalálni.


2017. nov. 30. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A leírás alapján maga az érzés hiányzik, de szerintem sürgősen kezdj el komolyabban önismerettel foglalkozni, ha már egy ilyen egyszerű kérdés ekkora gondot tud okozni.
2017. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az érzés, ahogy mindenki másnak is. De ez így természetes.
2017. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy főnyeremény?
2017. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább maga az érzés hiányzik.

Márpedig ebből a gondolatból itélve:

"elő-előtörnek az emlékek: a boldogságé, hogy mennyire jó volt úgy feküdni és kelni, hogy valaki szeret".


Érted... VALAKI szeret. Nem a "Géza" vagy "Bianka", hanem valaki.

És nem ezt írtad hogy úgy szerettem a gondolkodását, a mozdulatait, a kitartását, a humorát stb...


Szóval, igen, az érzés..

2017. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Azért nem vagyok főnyeremény, mert egy átlag alatti kinézetű srác vagyok. Szóval ezúton is köszönöm a privátokat férfitársaimtól, de bocsi, nem élnék velük.
2017. nov. 30. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az érzés és alighanem valóban el fog múlni, ha " találsz mást".
2017. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakítással nem tanultatok.


Már csak az érzés.

2017. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!