Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám elengedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elengedni, egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés

Több év után, sajnos közös döntés miatt külön mentünk...

Több okai is volt enek, úgy éreztem hogy már nem szeret a barátom, nem tölt velem semmi idő, fontosabb volt neki minden dolog mint én...

Most pár hete (még nem mondtuk ki hogy szakítottunk) de már nem találkozunk, csak fészen beszélgetünk heti egyszer...

Nagyon fáj hogy ez megtörtént, sose akartam :(

Annyira hiányzik...éjszaka folyton rá gondolok, sírok...kegyetlenül hiányzik...

Látom, hogy fészen új lány barátai lettek és lájkolta a képüket....ez nagyon fáj...ilyen hamar túl tette volna magát vagy mi???

Én még pasikkal se bírok beszélgetni, nem hogy még lájkolgatni...mert mindenben őt nézem

Nagyon hiányzik, nem tudok róla semmit, hogy mit csinál, merre van stb....


A barátnőim is próbálnak segíteni, de csak heti egyszer találkozok velük, hogy beszélgessünk...Anya próbál mindennap vígasztalni...

De egyszerűen nem tudom elengedni..... :(

Mit csináljak, hogy ne fájjon ennyire a hiánya????

26 N



2017. nov. 30. 11:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
Teljesen átérzem a problémádat.. ugyanez..:(
2017. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Figyeljetek, mindig jön egy másik..!!!! Én sem hittem volna ugyanúgy szenvedtem, megdöglöttem majd', hónapokig, ki akartam szaladni a világból /fizikailag!/..mondjuk egy haszna volt hogy azóta futok rendszeresen. :))

De jött egy következő fél évre rá!!!! Majd vele is vége lett de nagyon szép hónapok voltak /csak épp nem volt még szabad..teljesen/

És aztán újra összejöttünk az exxel aki miatt meghaltam és rájött lassan hogy ő sem egy főnyeremény stb. Most is vannak problémák, a kés élén táncolunk elvileg imádjuk egymást de érzem nem fog menni..valamiért falat emel kettőnk közé kezdetektől ő ezt úgy mondja hogy mások vagyunk teljesen.

De most felbukkant a másik, megint. Szóval nem tudhatjátok mit tartogat az élet NE vegyétek készpénznek hogy vége mindennek, szerintem! Az Élet ennél bonyolultabb, és borzalmas fordulatokat produkál én már ott tartok hogy leszbikus leszek /kérem NE írjanak privátot!!/:D

Nagyon jól érzem magamat egyedül közben olyan barátaim lettek hogy összeteszem a két kezem...!:) szóval nem rossz ám egyedül ne féljetek, sőt, termékeny tud lenni!

Semmi sincs kőbe vésve, semmi! Több év nem múlik el nyomtalanul!

Persze most egy kis gyászmunka jön ami nem könnyű, nem vagyok mai csirke életemben nem szenvedtem én sem úgy mint akkoriban.. de tanultam belőle...javaslom tanuljatok meg egyedül IS lenni és akkor legalább elkerülitek ezt a szenvedést a közeljövőben!

Higgyetek abban hogy jobb lesz és nyissatok majd a férfiak felé!! Ha eljön az ideje...az élet tényleg megy tovább közhely, de ebben bízhattok..!!

Kitartás, minden elmúlik egyszer, a rossz is!!!:)

2017. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!