Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerüen nem tudom elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerüen nem tudom elengedni. Még álmomban is vele vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A cimből is kiderülhet,hogy mi a problémám.Szerettem-szeretek egy csajt.Próbálkoztam nála és ő visszautasitott. Egy pasi miatt vagy amiatt mert nem akar barátot nem tudom de én úgy gondolom hogy egy másik pasi miatt hiszen több arra utaló jelet adott.Sose kérdeztem reá arra hogy lehetne esetleg e nála esélyem de szerintem nem volt hiszen mikor elhivtam egy randira nemet mondott.Majd másodjára is nemet mondott azt mondva hogy valaki más iránt érez valamit.


Felfogtam az egészet és próbálom magam tultenni rajta.Elvégre nem dőlt össze a világ.Csak az a helyet,hogy egy suliba járunk és látom sokszor hogy figyel meg ilyenek...Nem tudom mit gondoljak az egészről.Én megőrülök az egésztől.Régóta nem volt kapcsolatom és azt hiszem teljesen belecsavarodtam a lányba.


Az éjjel vele álmodtam.Többször is megébredtem de akárhányszor visszaaludtam mindig vele álmodtam és oly annyira valóságos volt,hogy mikor felébredtem kész csalódás volt az élet.Szeretném elfelejteni de ugyanakkor szeretem is..Tudom az idő mindent begyógyit....de mégis..


Vélemények? Voltál már hasonló helyetbe? Mit gondolsz erről?


2012. máj. 12. 20:14
 1/2 Gyöke válasza:
Voltam már hasonló helyzetben, de nekem csak fellángolás volt! Pár nap alatt elmúlt! Mivel nemvolt köztetek semmi ha jól értettem, ezért nem fűz hozzá erős szál! Tanácsolni annyit tudok, hogy keress egy másik lányt! Hidd el ha a másik lánnyal minden rendben lenne hamar kiábrándulnál a mostaniból! Viszont ha szerelmes lettél az ciki! Akkor tényleg csak az idő!
2012. máj. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xXUndertakerXx válasza:
Voltam már én is hasonló helyzetben, én 3 évet udvaroltam a lánynak és ugyanolyan makacs volt mint amit eirtál, a randikra mind nemet mondott.... aztán 1 nap kaptam 1 meghivást töle, hogy menjek el hozzájuk házibuliba, és ott beült az ölembe stb.... Másnap már igent is mondott nekem és boldogok voltunk .... Nekem annyival volt szarabb, hogy le is feküdtünk és én voltam neki az 1sö palija és velem feküdt le 1ször ( én is vele feküdtem le 1ször) de ez nem ide tartozik a lényeg, hogy rendesen emgszivtam, mert szakitott és teljesen depressziós lettem, pszichológus kellett, hogy feldolgozzam a szakitást, 2x öngyilkosságombo l1 sem sikerült, de aztán a barátaim segitettek, és mondták , hogy ne törjem magam az ügyön, a lényeg ,hogy esély mindig van és ennek a kis történetnek is van tanulsága ;)
2012. máj. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!