Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám elengedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elengedni, egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés

Több év után, sajnos közös döntés miatt külön mentünk...

Több okai is volt enek, úgy éreztem hogy már nem szeret a barátom, nem tölt velem semmi idő, fontosabb volt neki minden dolog mint én...

Most pár hete (még nem mondtuk ki hogy szakítottunk) de már nem találkozunk, csak fészen beszélgetünk heti egyszer...

Nagyon fáj hogy ez megtörtént, sose akartam :(

Annyira hiányzik...éjszaka folyton rá gondolok, sírok...kegyetlenül hiányzik...

Látom, hogy fészen új lány barátai lettek és lájkolta a képüket....ez nagyon fáj...ilyen hamar túl tette volna magát vagy mi???

Én még pasikkal se bírok beszélgetni, nem hogy még lájkolgatni...mert mindenben őt nézem

Nagyon hiányzik, nem tudok róla semmit, hogy mit csinál, merre van stb....


A barátnőim is próbálnak segíteni, de csak heti egyszer találkozok velük, hogy beszélgessünk...Anya próbál mindennap vígasztalni...

De egyszerűen nem tudom elengedni..... :(

Mit csináljak, hogy ne fájjon ennyire a hiánya????

26 N



2017. nov. 30. 11:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ennek* bocsi a hibáért, remeg a kezem :( :(
2017. nov. 30. 11:39
 2/12 A kérdező kommentje:
Olyan érzés hogy megbántam ezt az egészet, vagy csak ennyire hiányzik? :(
2017. nov. 30. 11:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Töröld magad a "fészbukról". És máris jobb lesz.

Nem hülyéskedek, ne azt lesd, hogy ő most hány új lánnyal ismerkedik.

2017. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem biztos, hogy a szakítás egyből a helyes döntés. Bár megértem, hogy így döntöttél, mert a mai rohanó világban mindenki ezt szövegeli a másiknak: nem törődik, foglalkozik veled? Akkor szakíts, majd találsz jobbat. Jah, ez a legkönnyebb. Aztán ráébred a következő kapcsolatában az ember, hogy hoppá, itt is ugyan az a helyzet. Ha már szakítottatok, akkor maradjon is végleges ez a döntés, azonban én a helyedben szépen leültem volna, és megbeszéltem volna vele a dolgot, hogy mi bánt téged meg ilyenek. Ha mind a ketten őszintén szeretitek egymást, akkor kizárt dolog, hogy ne lehessen az ilyet megbeszélni. Lehetséges, hogy csak te vártál tőle túl sokat, többet akartál kapni, holott lehet az már túlzás lett volna, mert nem tud többet adni. Az egyik legnagyobb hiba a mai kapcsolatokban, hogy ha valami nem stimmel, akkor inkább szakítanak az emberek, mert az a könnyebb út. Máskor, ha elhanyagolva érzed magad, akkor ülj le szépen és mond el neki, beszéljétek meg, hogy vajon miért érezheted így.
2017. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

De, mi hiányzik neked te kis butus?... Az, h nem foglalkozott veled? Hogy, utolsó voltál a sorban? Stb.? ...Ejj. Tudod, egy kapcsolatban az egyik mindig jobban szeret, vagy csak szimplán szeret, a másik meg kevésbé, vagy egyáltalán nem. Itt te vagy, aki szeret. De, kit?!? Aki ezt nem viszonozza? Nem véletlen volt, h idáig jutottatok. Tudom, h fáj. Neked. És neki?

Gondolkozz pici lány, kire pazarlod az érzéseid. Megérdemli? ... Na, ez az.

Majd, ha esetleg ő keres, mert hiányzol neki, akkor talán elgondolkodnék a helyedben, h érezzek-e iránta vmit. Addig meg lekakilnám a fejét. 😊 Hüle köccsent, ilyen jó nővel nem foglalkozott, akkor maradjon magának. Hát, nem?!

2017. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En is hasonlo okok miatt leptem ki. Ram a vegefele mar annyi idot szant , hogy egy ejszakat. De azt is ugy, hogy buli utan ejfel korul betoppant masnap delelottig.

szakitottam. Jobb igy.

2017. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne nézegesd a "fészen" az új lány ismerőseit, úgy könnyebb lesz.
2017. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én biztos vagyok benne hogy már most is van vagy ha nincsen lessz aki úgy szeret téged mint ahogy te őt.


Talán az a személy is ha van ilyen nagyon szenved aki téged szeret, talán ki sem mutatja, talán tudja érzi hogy mennyire szendvedsz.


Mit tehetsz ha vége a kapcsolatnak és ő már túltette magát rajta?


Akkor jobb ha törlöd őt a facebookrol elbúcsúztok szépen és utánna idővel el fogod tudni engedni már.


Engedj mást közel a szívedhez beszélges anyukáddal, kapcsolódj ki, menj el a barátaiddal moziba kirándulni.


Tiszta szívemből kívánom hogy mihamarabb rád találjon a boldogság!



F29

2017. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

istenem, nagyon szépen köszönöm a válaszotokat.

sokat segít...

igen sajnos ő már el kezdett elengedni...de én még nem vagyok képes rá, ugy érzem :(

Remélem, az idő segít, bár nem tudom, félek ettől is hogy meddig fogok szenvedni stb...

Egyenlőre egy fiúval se akarok találkozni az a baj :(

2017. nov. 30. 20:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Addig ne is amig ennyire szereted az előzőt, de szép fokozatosan megpróbálhatnál beszélgetni mással hidd el az sokat segít, nem azt mondom hogy ugorj egy másik kapcsolatba egyből hiszen erre nem is lennél képes, kell az átmenet.

(nem az egótuning sebtapasz effektusra gondolok de ezt nem is feltételezem rólad)

De így legalább tudod hogy értékes vagy és más is képes téged úgy szeretni ahogy senki más....


F29

2017. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!