Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha kiderül hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül hogy a párotok több éves kapcsolat alatt 3x szexelt mással, plussz 1x egy csók is volt, akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés

Szakítotok vele, vagy láttok esélyt a megbeszélésre.


(Nem én léptem félre , mielőtt keményen szídni kezdtek!)



2017. nov. 29. 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Aranyos barátnőid vannak... :D


Bár igazából nem lep meg, sokkal többször történik a megcsalás baráttal/barátnővel, mint gondolnánk.


És kivéve a szövegedből, jól értem, hogy a kedves kis barátnőd mondta el neked? A pasid tudja, hogy tudod?


Hogy én mit tennék, az egyértelmű.

N

2017. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát megbeszélhetnénk, de mivel nem tudnék vele többet szexelni ezután, így mindenképp vége lenne. / + ki tudja nem szedett-e össze valamit, amit aztán átadott nekem... sajnos evvel kapcsolatban volt rossz tapasztalat az ismerőseim között, úgyhogy ez első utam std szűresre vezetne/
2017. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Na szóval.


Egyszer szexelni..... talán, bár a bizalmam oda lenne.

De ki hallott olyat, hogy 3x is előforduljon és titkolta is meg biztos nem is érez mást...? Na azt már nem.

Csók.... az meg helyzettől függ

2017. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyen pasinak mondtam,hogy mivel párszor megtette,nem dobták ki,biztos lehet benne hogy nem is fogják,nyugodtan félremehet,mert a fizetése hiányozna a családi kasszából.Ha már a feleség így megalázkodott párszor,megteszi 4-5-ödjére is.
2017. nov. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És pontosan beszámoltak neked hogy mit és hányszor?Elég közlékenyek. :)
2017. nov. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"amikor ő az életed, együtt éltek, minden közös...akkor nem ilyen könnyű.."

Tök egyszerű: olyannal nem lenne közös életem, aki emberszámba se vesz. Minek? Miért akarnék önként bennemaradni egy kalap s@@r kapcsolatban?

Nem olyan könnyű? Váltak már el ismerőseim 20+ év házasság után is, aztán túlélték. Biztos nem könnyű, de a boldog élet jobb, mint a könnyű de rossz.

2017. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!