Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha kiderül hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül hogy a párotok több éves kapcsolat alatt 3x szexelt mással, plussz 1x egy csók is volt, akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés

Szakítotok vele, vagy láttok esélyt a megbeszélésre.


(Nem én léptem félre , mielőtt keményen szídni kezdtek!)



2017. nov. 29. 18:06
1 2
 1/16 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem látnék esélyt a megbeszélésre.
2017. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne ezen megbeszélni? Ha más kell neki, menjen máshoz. Nem haragudnék rá emiatt (a hazugság miatt mondjuk lehet), de elválnának útjaink abban a pillanatban, hogy megtudtam.
2017. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez leírni könnyű, de amikor ő az életed, együtt éltek, minden közös...akkor nem ilyen könnyű..
2017. nov. 29. 18:11
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalom után repülne.
2017. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod te ezt ilyen pontosan?
2017. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mert egy barátnőmrôl van szó
2017. nov. 29. 18:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ez leírni könnyű, de amikor ő az életed, együtt éltek, minden közös...akkor nem ilyen könnyű.."


..dehogynem, akkorát csalódnék benne, hogy onnantól nem lenne az életem és rá se akarnék nézni.

2017. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy lenne hogy ott helyben szakítok vagy megbeszéljük mert a bizalmam elveszne olyan kapcsolatban pedig nem tudnék megmaradni amiben folyton a hátam mögé kell nézni.
2017. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Mikor történt a kapcsolat elején?

Attól is függ hogy milyen állapotban volt az illető, egyébként, ennyiből szerintem mindenki rá vágja hogy nincs esély stb... Ezt csak ti tudhatjátok hogy milyen volt a kapcsolat, ha megbánta, tett és tesz is ellene, mert azért így hogy csak ennyit írtál azért :D

De amúgy mindenki hibázik :)

2017. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kidobnám
2017. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!