Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon emiatt is szakítanának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon emiatt is szakítanának az emberek?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt is,és a közéletben is hallom/tapasztalom,hogy ha valaki belekényelmesedik a helyzetébe (elhízik) akkor azzal szakítani szoktak ha nem javul a helyzet. Ezt értem. Viszont mi a helyzet akkor,ha ez fordítva van? Mondjuk adott egy lány aki a macis alkatú pasikat szereti és a vékony ilketve ízmos test nem is vonzza. A párját is macisnak ismerte meg. Viszont a kapcsokat alatt a srác elkezd gyúrni és edzeni és drasztikusan megváltozik az alakja. Ergo amibe a lány beleszeretett testalkat eltűnik. Ilyenkor is van aki szakít,vagy ez nem szokott előfordulni?

2017. nov. 26. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez sem egyik napról a másikra történik. Ha zavarja, biztos szól.
2017. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Az első esetben sem biztos ez a szakítás dolog. De amiben alapból eltérés van, hogy a hízáshoz ellustulás és egyéb belső negatív tulajdonságok társulnak, míg a sporthoz pozitív belső tulajdonságok társulnak a legtöbb esetben. Biztos lehet rá példa, de ott a felszín túl nagy szerepet játszott.

Az első esetben egy egészségesebb dologból egészségtelen válik, míg a második esetben egy egészségtelen dologból egészségesebb válik.

2017. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Ez negatívból pozítiv lett szal itt nem annyira jellemzõ és inkàbb még jobban megtetszik a màsik.

Míg elsõ esetben az undort vàlthatja ki a màsik.

2017. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sokszor itt is szakítás lesz, de nem pont az alkati változás miatt, hanem mert a másik "túl sokat foglalkozik a sporttal", vagy "a tükör előtt pózol naphosszat" vagy hirtelen elkezd fintess csajokat nézegetni. Az upgrade önmagában nem rossz dolog, de csak ha a kapcsolat és az elvárások nem változnak. Ha a másik elkezdi rosszul érzeni magát, hogy hirtelen lustának van titulálva mert a párja hirtelen fitness fanatikus lett, akkor a szakítás csak idő kérdése.
2017. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a csaj igyekszik még jobban főzni ;)
2017. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A 4-es válaszoló leírta a kehetséges negatív következményeit ennek az izmosodási folyamatnak is. Szóval az én olvasatomban a hirtelen nagy sportrajongás is negatív. Akkor szeretnek ezen a szálon haladni ahol az izmosodás es a hízás következményei ugyanúgy negatív végkifejletbe torkollottak.
2017. nov. 26. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
En szakitottam ezert, nagyon tulzasba esett. Szoltam neki nem egyszer, hogy egy szintig ez oke, meg tetszik is, de kezd nagyon tulzasba esni. Brutal izmos lett, szamomra mar a csunya kategoria, elmult a vonzalom, meghalt a libidom. Valamit muszaj volt tenni, mert szamara ez fontos lett, en ezt megertettem, de nekem akkor se tetszett... az meg foleg idegorlo volt, hogy mar egy deka zsir se volt rajta, meg durvan kockas volt a hasa, es meg mindig kovernek latta magat, hogy o tiszta hajas, log a hasa meg minden hulyeseg.
2017. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

"a közéletben is hallom/tapasztalom,hogy ha valaki belekényelmesedik a helyzetébe (elhízik) akkor azzal szakítani szoktak ha nem javul a helyzet. "


Kérdező, a közéletnek manapság 2 értelme van - 1. politikai élet, 2. az emberek nyilvános, társadalmi élete (NEM magánélete)


Bár megfogott így is a leírás.

Ezek szerint, ha Viktátorunk tovább hízik, ahogy teszi hónapok óta, akkor szakíthat vele az ország, ha nem javul a helyzet? :D

2017. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!