Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg ennyire kiábrándultak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kiábrándultak az elvált emberek?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom 10 év után vállt el hosszas jogi procedúra után. Kijöttünk a bíróságról és azt mondta, hogy soha életében nem lesz többet tartós kapcsolata, előbb fekszik egy ágyba egy pasival mint nővel. Jót nevettünk az elhangzottakon, de Ő állítólag komolyan mondta. Mi a véleményetek erről?

2017. febr. 13. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg egy év múlva. És akkor szerintem sokat mondtam.


Már bocs, de egy elhúzódó válás lezárása után kifelé szerinted mennyi lát az ember pozitívan?

2017. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy adott helyzetben sokkal súlyosabbnak látjuk a dolgokat mint utána.

Majd ha kiheveri a válást másképp fog gondolkozni.

2017. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi azzal biztatjuk, hogy ennél már csak jobb következhet, de egyszerűen nem hisz benne. 1 éve nem volt senkivel, olyan életet él mint egy gép, dolgozik, alszik.....néha iszik, de akkor jó sokat. Egy ilyen bizalmi válságot megélt embert hogyan lehet kimozdítani a holtpontról?
2017. febr. 13. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátod példáján kiírtál egy általánosító kérdést :)
2017. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egyedi példa ez. Több 40 feletti férfit ismerek aki szó szerint nőgyűlölő lett a házassága után. Félre ne értsd, nem arról beszélek, hogy ne kezdene Nőkkel szexuális viszonyt, de szó szerint semmit nem akarnak tőlük csak az élvezetet. A munkába menekülnek, építgetik a karrierjüket, de nem azért hogy mással megosszák.
2017. febr. 13. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:

"10 év után vállt el hosszas jogi procedúra után." Csodálkozol ? Elég kiábrándító lehet. Egyrészt 10 év kuka plusz a pereskedés hossza. Másrészt a gyerektartás/vagyonmegosztás. Én is csalódott lennék.

30/f

2017. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én 12 év házasság után még mindig hiszem hogy megtalálhatom számomra az igazi nőt.

Pedig nem vagyok jó a csajozásban , mégis nagyon bízok benne hogy van számomra valahol valaki.

Szóval kár álltalánosítani.

2017. febr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Pár hónap és kiheveri, bár tény, hogy hosszútávú kapcsolatot ezután nem nagyon fog akarni.


Én nő vagyok és házas sem voltam soha, de már most, 20 évesen is ki vagyok ábrándulva a hosszútávú kapcsolatokból :D Az ember nem "páros" lény(társas, de az teljesen más téma), csak vannak, akik 5 percet sem bírnak egyedül lenni, mert rájuk tör a magány és ezért kitalálták, hogy legyen egy párjuk.Egy kellően érett, független egyénnek viszont nincs szüksége erre.Mi lehet jobb annál, ha szabad vagy, éled a saját életed és senkivel sem kell kompromisszumokat kötnöd?Plusz nem kell aggódni, hogy megcsalnak, elhagynak, megbántanak stb.

2017. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ehhez még csak elválni sem kell, nekem nagyjából egy éve ért véget egy viszonylag hosszabb kapcsolatom, és soha de soha többet nem lesz tartós kapcsolatom. Kipróbáltam, nekem nem éri meg, én speciel a mai napig nagyon szarul érzem magam emiatt, nem kívánom újra átélni, már ha ez a mostani elmúlik egyáltalán valaha. Abszolút megértem a barátodat.
2017. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!