Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyi idő után ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után ez normális?

Figyelt kérdés

3 hónapja, hogy szakítottam a párommal, de még mindenhol érzem a jelenlétét... Vele kelek, vele fekszem, odaképzelem (nem szándékosan) magam mellé,stb..

Mondjuk nagyon szerettük egymást sokat bújtunk és lehet hogy az itt keletkezett lyuk tátong..

Majdnem 2 évig voltunk együtt

Kor: közel a 30hoz



2017. nov. 23. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 év után se tudtam elfelejteni mert nagyon szerettem szóval...
2017. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is pont ez van bssza meg. :(

Nekem olyan 4 honapja lett vége.

Szóval szerintem sokan vannak így ezzel.

Tehát a kérdésre a válasz. Igen, normális.

2017. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Úgy is hogy kis híján tányértördelős veszekedések voltak? :D

Nálatok is volt indulati túlfűtöttség?

2017. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, te vagy Juan Migel? :D
2017. nov. 23. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három év kellett és egy új kapcsolat.

Van ami nem múlik el.

2017. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 hónap múlva én mg hol kezdtem elengedni, hol bőgtem pár órát :D


De ismerősöm pl. 4 éve szakított a barátnőjével és azóta nem találja a helyét. Nőre nem bír nézni, mindenkiben őt keresi és csak "van".

2017. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 4 hete vagyok ebben a szituációban... nehéz, de próbálok élni és dolgozni azon, hogy máshol találjak pozitív dolgokat (pl sport).
2017. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Közel 8 hónapja lett vége a kapcsolatomnak, ami ráadásul elég rövidke lett, viszont még most sem vagyok jól. Hiányzik, és sokszor csak ülök és bámulok ki a fejemből, mert nem találom a helyem nélküle. Régen nem hittem volna, hogy van ilyen. Szerintem teljesen normális minden embernél más a gyász időszaka. Van, akinél hosszabb, van, akinél rövidebb. Sőt kapcsolattól is függ. Volt olyan szakításom, aminél megkönnyebbültem, és néhány óra múlva semmi bajom nem volt, volt komoly kapcsolat (3 év) után olyan, hogy 1,5 hónap alatt elmúlt a rossz érzés, és sajnos van ez.

Fel a fejjel, kitartást ehhez a nehéz időszakhoz.

2017. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én még nem adtam fel a reményt, de már kezdem elengedni.. :(
2017. nov. 25. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!