Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy ennyi év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyi év után így felkavart az első szerelmemmel való találkozás?

Figyelt kérdés

13 évesen a szüleim átirattak egy másik iskolába, ahol már az első napon sikerült belezúgnom a suli "szépfiújába". Pechemre pont az osztálytársam és a következő 2 évben a padtársam is lett. Egyszerre volt a pokol és menyország nekem az a két év.Nagyon rossz volt nap, mint nap látni, hogy a legmenőbb és legszebb lányok odáig vannak érte, és hogy mennyire élvezi ő ezt. Mégis mindennap csak azért érte meg felébredni, hogy láthassam azt az iszonyatosan édes mosolyát, hogy hallhassam a nevetését és az irtó béna, de mégis nagyon cuki beszólásait, az illatáról nem is beszélve. Nekem szerelem volt első látásra, de ő nem igazán foglalkozott velem. Aztán egy évvel később néha félig-meddig bepróbálkozott, volt egy rém cikis randink is, de sose volt komoly dolog köztünk.Elvileg barátok voltunk, de ahogy vége lett az általános iskolának minden kapcsolat megszakadt köztünk, max fészen írtunk névnap/szülinap köszöntést egymásnak.

Néhány évre rá egy régi jó barátja mondta el, hogy ő legalább annyira belém volt esve, mint én belé és, hogy mennyire bénák (de inkabb gyerekek) voltunk ezzel a "macska-eger játékkal". Akkor már kb.5 éve nem láttam, nem is hallottam róla, de azért jól esett, hogy annyi menő és szép lány között mégsem voltam közömbös neki.

Ma már komoly és nagyon boldog kapcsolatban élek, a barátommal képzelem el a jövőmet, de tegnap véletlenül összefutottam ezzel a sráccal. Ugyanazt éreztem, mint 9 évvel ez előtt, 13 éves fejjel a suli folyosóján amikor megláttam.A szivem a torkomban dobogott, szerintem még levegőt is elfelejtettem venni, egyszerűen leírhatatlan érzés volt.Mintha semmit se változtunk volna és még mindig azok a buta kisgyerekek lennénk.Csak pár szót beszéltünk, de azóta is csak rá tudok gondolni, aludni sem tudtam éjjel. Szörnyen érzem magam. Tudtam, hogy sosem zártam le magamban teljesen azt a szerelmet, mert ha megkéredzik milyen az ideálom egyből az ő külsője jut eszembe, ha meghallom a kedvenc focicsapata nevét akaratlanul is elmosolyodom, sok zenéről még most is ő jut az eszembe és mai napig érzem néha az illatát (vagy beképzelem?), de azt nem gondoltam volna, hogy ilyen lesz egyszer őt újra látni.

Nyugtassatok meg, hogy mással is volt már ilyen és normális dolog! Hogy nem velem van a baj, amiért nem tudom túltenni magam normálisan a "gyerekszerelmem"en.


2017. ápr. 13. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit emlékeztet ez a történet a "ahol a szivárvány véget ér" (angolul-> Love, Rosie) filmhez.:D
2017. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, csak azért írtam le, mert ajánlani tudom, esetleg tanulságos is lehet:D
2017. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) Köszi, mindenképp elolvasom akkor!
2017. ápr. 13. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
ja igen van könyvben is, én csak filmben láttam:D
2017. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Szia. Csak azért írok mert látom szinte semmi választ nem kaptál. velem ilyen nem fordult elő,pedig nekem is volt ilyen gyerekkori szerelmem. Nem lehet,hogy a mostani barátod nem is az igazi?
2017. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is, de kb 1 hét után elmúlt :)
2017. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első szerelem szerintem sokakból ilyesféle hatásokat vált ki hosszú idő után is. Én is így vagyok vele, de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy bármiféle érzéseim lennének még a 10 évvel ezelőtti gimis barátom felé. Ne gondold ezt túl.
2017. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!