Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyi idő kellett nekem?

Figyelt kérdés

16 éves voltam,amikor a barátom meghalt. Fél évet tudtunk együtt lenni, bizonyos dolgok meg sem történtek pl szexre gondolok itt. Nagyon nagyon szerelmesek voltunk.

És akkor történt a tragédia.

Most már 22 vagyok,mindjárt diplomázok,de kapcsolatom azóta sem volt. Egy fiút sem tudtam közel engedni magamhoz. Sokszor próbálkoztak sokan,de valahogy nem ment az egész,barátságnál többet soha nem akartam.

Most kezdem csak feldolgozni és rájönni,hogx az élet nélküle is megy tovább és más fiúk is vannak rajta kívül,akik hasonlóan jók lehet ek,mint ő vplt.

Normális,hogy ennyi ideig tartott feldolgozni a traumát?

22N


2017. jún. 28. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos halálesetet évekig is tarthat, mire fel tudod dolgozni. Pláne ha ő volt az első, ő volt a nagy szerelmed.
2017. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinél máshogy van, szóval normális.


Én is nehezen (vagy sehogy) nem engedek magamhoz közel senkit, de nálam más "trauma" miatt (nem olyan komoly dolog miatt, mint a te esetedben).

2017. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod, ha visszagondolsz a gyászfolyamatod menetén, hogy voltak-e indokolatlanul hosszú állomások vagy pont annyi ideig tartott minden, amíg kellett. Ha ennyi idő kellett neked, akkor ez van. Szerintem sikeres folyamat volt, hiszen ha sokára is, de feldolgoztad a halálát és ez a lényeg.

A gond az szokott lenni, ha valaki beleragad a gyászba és sehogy se tud kikeveredni belőle.

2017. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!