Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi idő alatt már össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő alatt már össze kellett volna jönnünk?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja ismerek egy srácot, eddig kb 10 alkalommal találkoztunk, de soha sem kettesben. Valaki azt mondta, hogy ennyi idő alatt már tel.számot kellett volna cserélni, és randizgatni.


Ha eddig nem lépett, akkor nem is fog, tehát nem érdeklem?


2010. szept. 7. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi idő alatt nem lépett, akkor vagy nagyon gyáva vagy nem akar barátságnál többet. Ha bátortalan, akkor próbáld te elhívni csak kettesben.
2010. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy szerény, visszafogott fiúról van szó, de attól még léphetne. Igaz 3 évvel idősebb vagyok nála (22 vagyok) nem tudom ez visszatartja-e. Én szívesen elhívnám, de de mi van ha tényleg csak barátkozik? Az olyan kellemetlen lenne...
2010. szept. 7. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet...
2010. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nah meg lehet a korodtól is tart. (előző)
2010. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el, mert ha idősebb vagy nála és még visszafogott is, akkor tuti azért nem mer lépni.
2010. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És hogyan csináljam?


Holnap találkozunk utoljára, mert ezen a héten én utoljára fogok ott dolgozni, ahonnan ismerjük egymást. Ráadásul nem is leszünk kettesben holnap sem, nagyon úgy néz ki...

2010. szept. 7. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nem lenne-e kedve beülni valahová munka után ;)+ Ha a héten már nem akkor majd jövőhéten.
2010. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!