Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy éljem túl az elkövetkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl az elkövetkező napokat? 2 kisgyerekkel egyedül maradtam.

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy 8 éves fiam és egy 1 éves kislányom. Párommal szakítottunk, a gyermekeim a mindenem, de most nagyon nehéz. Miattuk erős leszek, de jól esne pár bíztató szó, főleg olyanoktól akik ilyet átéltek.
2017. nov. 17. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nincs gyerkőc, de amúgy 10 év az van, meg egyedül maradás.


A kicsik előtt ne játszd meg magad, de próbálj erős lenni. Amúgy meg hívd át barátnőid, anyukád, sírd ki a bánatod, akár ezerszer ha kell és pár hét múlva már jobb lesz, hidd el nekem.

2017. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugy ahogy az elsô îrja.

Tudom mit érzel ,nehéz. Erösnek kell lenni és àtvészeled ;)

N25 ,lanyom 3éves.

2017. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Veled mikor történt? Hogyan sikerült? Azóta boldog kapcsolatban élsz?
2017. nov. 17. 23:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen próbálom tartani magam. Egyik percben jól vagyok, aztán elkap a sírógörcs. Nem nagyon tudom megjátszani magam, de kiborulni sem akarok előttük. Ráadásul a pici apja jön a lányunkhoz, így hogy hetente látom még nehezebb lesz, pedig az eszem tudja jó döntés volt mert nem jó ember...
2017. nov. 17. 23:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradtál egyedül. Veled van a 2 gyereked.

A feleségem elvált tőlem 40 éves voltam. A fiam 9 éves volt. Az egészben a legrosszabb hogy néla volt a gyerek és én tényleg egyedül maradtam. Amikor láthatásról vittem vissza a gyereket az ajához, hazaúton egyedől a kocsiban végigsírtam az utat.

Örülj hogy van 2 gyereked mert hidd el hogy annál semmi sem fontosabb az egész világon.

A kapcsolat miatt meg ne bánkódj, egy rossz kapcsolat megöli az embert testileg, lelkileg. Inkább egy viszonylag rövid idejű fájdalommal járó szakítás mint egy életen át szenvedni.

Lesz egy pár napod nagyon kemény aztán napról-napra könnyebb lesz.

2017. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Kettes vagyok. Végûlis terhes voltam amikor lelépett , mert ''bepànikolt''.

Nehéz az biztos. Idô ,az megoldja.

Van kapcsolatom és jô is. Imàdjàk egymàst:)

2017. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és vígasztaló szavakat. És örülök hogy egy férfi is írt, neked külön köszönöm a bíztatást, és maximálisan igaz amit leírtál.
2017. nov. 17. 23:58
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nagyanyám hazament az apjához ilyn helyzetben aki aznap éjjel meg is halt... Utána nem tudom és végül talán egy év múlva találkozott nagyapámmal és utána vele élt.
2017. nov. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Könnyebb, ha csinálsz valami rövid és hosszabb távú tervet. Ha nem kell azon kattogni, hogy "mi lesz most veled", akkor sokkal nyugodtabb leszel és tovább lépni is könnyebb.

Én 4 éve éltem át ezt (válás 10+ év után, két gyerekkel). Előbb voltam boldog egyedülállóként. :) Aztán találtam párt is. :) Már közös gyerek is van, és nagyon jó a házasságunk. Sokat tanultam a hibákból.

2017. nov. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó ilyet olvasni utolsó :), én egyébként egy nagyon pozitív ember vagyok, de persze ez most nehezen megy. Igyekszem talpra állni, és újra megtalálni a boldogságot, egyedül és a gyermekeimmel.
2017. nov. 18. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!