Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mihez kezdenétek? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mihez kezdenétek? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok másfél éves gyerekkel a hátam mögött.A napokban kirakott a párom, mert az elmúlt egy évben nagyon rossz pár és apa voltam.Az elmúlt 1-2 hónapban tudatosult bennem, hogy sok dolgot nagyon rosszul csináltam és azon voltam, hogy ezeket a dolgokat helyrehozzam, de sajnos olyan mély sebeket hagyott a volt páromban, hogy nem tudta elfelejteni a múltat bármennyire is szerette volna, így elváltak útjaink.Békében váltunk el egymástól, mindenben megegyeztünk és a mai napig tartjuk a kapcsolatot. Én azonban a szakítás napja óta iszonyatos ürességet és tanácstalanságot érzek, értelmetlennek tartom az életem.Szeretném helyrehozni a dolgokat, de ő már lezárta ezt a dolgot amibe bármennyire is akarok nem tudok beletörődni. Nekem ők voltak a mindeneim,ebbe a kapcsolatba áldoztam bele az egész életem. Jelenleg kilátástalan helyzetben vagyok, az öngyilkosságon gondolkodom, már írtam "búcsúlevelet" is, de minden elhatározás után adok magamnak 24 órát, bízva abban, hogy hátha visszakapom őket. Persze ezt Ő nem tudja, nem szeretném ezzel zaklatni. De egy piszok rossz embernek tartom magam emiatt, tükörbe sem tudok nézni, teljesen kilátástalan az életem.Nem tudom mi tévő legyek, aki járt már hasonló cipőben az kérem segítsen. Nem vélemény nyilvánítást szeretnék, hanem konkrét segítséget, hogy mi tévő legyek a jövőben, ha még lesz jövőm. Köszönöm előre is!

#szakítás #öngyilkossághajlam
2017. nov. 16. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:

21 éves vagy, előtted az élet ( akár a pároddal akár nélküle) nem éri meg feladni, hisz mindig van új esély...

Gondold végig reálisan: megölöd magad a volt baràtnőd magát fogja hibáztatni és mély depresszióba esik, a gyermeknek meg igencsak nem fog jót tenni ha apa nélkül nő fel.


Ezen kívül mindketten felnőttek vagytok.

Vigyél neki virágot kicsit udvarolj neki, had lássa, hogy vissza akarod kapni.

Beszéljetek...

Bármit csak ne az öngyilkosságon gondolkozz

26/f

2017. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aki öngyilkos akar lenni az nem gondolkodik, hanem elintézi.


De ezt gyávaságnak tartom...mert előtted az élet, csináld jól innentől és legyél ott a gyerekednek ha hasonló hibát követne el ennyi idősen....

Stb stb.

2017. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Adj idot magadnak. Adj idot a parodbak. Ha bizonyitasz, es odatedzed magad mint apa, valtozhat a velemenye rolad.

Ne add fel, es ne akard h a gyereked igy nojjon fel...

2017. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, 21 éves vagyok és épp ez a problémám, hogy teljesen kiégve, értéktelenül és céltalanul érzem magam nélkülük. Iskolát, családot hagytam ott érte/értük.A volt párom tisztában van az érzéseimmel, tehát azt, hogy szeretem őket nem kell bizonyítanom neki(szerintem).Elmondása szerint már nem szeret engem.Amitől a legjobban félek, hogy más kezét fogva látom.Abba én belehalnék.Egész nap azon rágódom, hogy ugyan hányan próbálkoztak be nála miután látták, hogy egyedülálló lett és ezt nem tudom feldolgozni.Egyébként nagyon jó munkahelyem van,de így, hogy külön költöztünk napi 2 órát utazok mivel vidékre kerültem. Félek attól is, hogy megindulok lefelé a lejtőn és egy mégrosszabb ember, egy alkoholista,drogos,gyógyszerfüggő válik belőlem akiket mindig is elítéltem, tehát nem, ezt nem akarom. Egyszerűen nem tudom és nem is vagyok képes feldolgozni, hogy ennek vége lett.Próbálok neki időt adni tehát nem zaklatom bocsánatkérésekkel, szerelmeslevelekkel stb,pedig szívem szerint azt tenném, de itt is attól tartok, hogy ő ezt az időt arra használja, hogy túl lépjen rajtam és másnál keres vigaszt. Azzal ő is tisztában van, hogy a gyereknek szüksége van az apjára,de csak emiatt nem szeretne velem maradni ami érthető dolog.Itt írtátok, hogy gyáva vagyok.Igen gyávának IS érzem magam, mert félek szembenézni a jövőmmel így teljesen egyedül. 21 éves létemre én már nagyon sok dolgon mentem keresztül. Édesanyámat elvesztettem 1,5 éves koromban és az alkoholista apám mellett nőttem fel, akit persze ennek ellenére is tisztelek és szeretek mert felnevelt. 21 évesen, egyedülálló apukaként egy ilyen anyapárti országban egy normális nő sem fog szóba állni velem a jövőben, bár eszemben sincs, hogy más nőt szerezzek. Én őt szeretném visszakapni.Félreértések elkerülése végett, ő nem tud az öngyilkossági szándékomról, nem szeretném még ezzel is idegesíteni.Egyenlőre még mindig adom magamnak a 24 órákat, bízva abban, hogy hátha sikerül visszakapnom, de így egy helyben toporgok és azt látom a legjobb döntésnek ha megszűnök létezni.
2017. nov. 17. 01:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor nyalogasd a sebeidet, de tudod nem akkor kell rájönni, milyen ostoba vagy, mikor kitesz.


FOLYAMATOSAN kell tenni a kapcsolatért, de már mindegy. Ha van esze, nem fogad vissza, te meg jobban figyelsz a majdani kapcsolatodra.

2017. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a saját sebeimet akarom nyalogatni hanem az övét.Én megfeledkeztem minden sérelemről ami ért.Nagyon okos lány és tartok attól, hogy nem fog visszafogadni, de azért bízom az idő malmában hátha az én javamra őröl, de ezzel egyidejűleg tartok attól, hogy más karjába lököm és ezt 100%, hogy nem fogom tudni feldolgozni.Én nem is gondolkodom következő kapcsolaton, nekem csak ők léteznek. Tudom, hogy fiatal vagyok, de én elhatároztam magam abban a pillanatban mikor kiderült, hogy babát vár és nekik szenteltem az életem. Ha ők nincsenek én sem leszek. Semmire nem tudok így koncentrálni, mindenkit ellökök magamtól és látják rajtam, hogy nagy a baj. Valaki segítsen mi tévő legyek, hogyan kapjam vissza a családom. Jövő hét szerdára van megbeszélve, hogy megyek meglátogatni a fiamat, de nem valószínű, hogy tudom tartani magam addig.
2017. nov. 17. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:

"az elmúlt egy évben nagyon rossz pár és apa voltam"


fejtsd ki ezt nekem kérlek, mit jelentett ez pontosan. mit csináltál, hogy viselkedtél, mik voltak a problémák, amik miatt eltávolodott tőled?

2017. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
privátban leírom
2017. nov. 18. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi :)
2017. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!