Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy csalódott fiú képes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csalódott fiú képes lehet meghódítani egy csalódott lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, de megtudtam, hogy elhagyták szó nélkül, én nem így csalódtam, de hasonló a sztori.


Volt egy lány barátom akibe bele vtam zúgva, de az össze jött egy kellemetlen faxival és nem tudni, hogy a koma nem tűrte vagy a csaj csak pótléknak használt és mikor nem kellettem, akkor ,,dobott". Mi úgy éreztem, hogy a legjobb barátok vagyunk, de sajna egy illúzió volt az egész. :(


Velem nagyjából 2 hónapja történt az eset, a lánnyal nem tudom. Sajnos én nem tudtam tovább lépni, nem is tudom, hogy egyáltalán lehetséges e. Sokat gondolok a lányra, majd megszakad a szívem és a többi lányhoz nem úgy viszonyulok mint az előtt. A kérdéses lány megfogott vmiért, mert aranyos, fiatalabb nálam, de Ő nagyon zárközott a csalódás miatt.


Arra gondoltam, hogy udvarolgatni kellene Neki szép lassan, beszélgetni, de mi van, ha nem szeretem meg? :(

Vajon össze jöhetne e így a dolog? :(


23/F, 22/L


2017. okt. 25. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha pont olyan ro hadék vagy, mint az előző pasija. Amúgy az "udvarolgatni szép lassan" módszer egyenes út a barátzónába.
2017. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Huszonévesen ennyire gyerekes szinten vagytok?

Na mindegy, semmi akadálya az ismerkedésnek. De két lelkisérült ember kapcsolatából jó még nem született.

2017. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meghódítani? Meghódítani területeket szoktak, nem olyan embereket, akik állítólag velünk egyenrangúak.
2017. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd.Az ilyenből nem születik jó kapcsolat.Előbb lépj tovább. Az én exem ugyanilyen volt,a csalódását végül rajtam verte le,nem tudott megszeretni sem.
2017. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!