Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vegtelenul szomoru vagyok es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegtelenul szomoru vagyok es csalodott. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A baratom mostanaban nagyon sok rossz fat tett a tuzre... Kozosen elmentunk bulizni es mas csajokat meregetett mellettem, hazudozott ossze-vissza, h hova megy es miert, most utolso cseppkent a poharban h az exe kepeit nezegeti mindig a neten... Kegyetlenul osszetortem belul mert tudom h ezekszerint meg nagyon nincs tul rajta, meg erez iranta valamit mert magambol kiindulva en az exeimet nem lesem folyton! Barmit megtettem erte (lehet ez volt a baj), igyekeztem a szamara tokeletes lenni, de ugy tunik h sosem leszek olyan akire a jovojekent tekintene.. Felelemben meg nem szeretnek elni... Mit tegyek? Itt fekszem a sotetben es potyognak a konnyeim, h annyi ev szomorusag utan talaltam valakit akibe fulig szerelmes vagyok de o folyamatosan elarul engem... Potyognak csak a konnyeim es nem tudok vigasztalodni :( az a legnagyobb baj, h a szivem melyen ugyan ugy szeretem ot, de a duh is tombol bennem, ugyanakkor tudom h ha vele maradok akkor meg jopar "pofont" el kell turnom... :(
2016. máj. 5. 22:08
 1/6 CptTomato ***** válasza:
Ha meg mindig fulig szerelmes vagy akkor nem csalodtal.... Tedd a szívedre a kezed es oszinten kérdezd meg magadtól: Ha most megbocsajtok neki legkozelebb is megtudok?!
2016. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hiaba h szerelmes vagyok, es megbocsajtom,de kegyetlen ugy szerelmesnek lenni valakibe es ugy egyutt lenni valakivel aki elmondasa szerint viszont ugyan ugy szeret, h kozben rettegj attol a tettei alapjan, h mikor fog felrelepni.. :(
2016. máj. 5. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne itasd az egereket,jönnek még nagyobb pofonok az életben amiket állni kell.
2016. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Miért a felnőtt kategóriájába tetted a kérdésedet, mikor látszik rajtad hogy egy hülye kis taknyos buta p.i.c.sa vagy.
2016. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, ez a legjobb.

Gondolj arra, hogy ha ő nem szeret, ugyan miért adnád te neki ezt a nagy szeretetet?

Hidd el, sírtam én is így fiúk miatt, de véget vetettem neki és nem bántam mert jött jobb.

Akkor még nem hittem, hogy jön jobb, mert hisztiztem hogy nekem ő kell, ő aki le sem sz*r de aztán kinyílt a szemem, hogy miért lennék ilyennel.

És amilyen szerelmes vagy most, attól is jobban szerelmes leszel egy olyan fiú mellett aki tényleg meg is érdemli azt!

Tényleg, próbáld meg! :)

Én sem bánom pedig akkor nekem is hihetetlen volt de mostmár 4 éve a párommal lakom, együtt is lakunk és eszembe sem jut az a régi fiú akiért egykor eljátszottam a fájdalmas halált...

:)

23L

2016. máj. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sablonosan hangzik, de ne gyötörd magad, csak hagyd ott! Nem érdemli meg, hogy miatta tedd ki magadat a lelki terrornak.

Remêlem azért tud valaki segíteni neked.

2016. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!