Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges, hogy vissza akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy vissza akar majd jönni?

Figyelt kérdés
Helló! Pár hónapja szakítottunk az exemmel és én még mindig szeretem, azt nem kérdeztem meg tőle mostanában,hogy ő érez-e valamit mert elég büszke és nem vallaná be (a barátait meg nem fogom faggatni). Az elejében még beszéltünk napi szinten, mára már szinte egyátalán nem. Lehetséges, hogy miután "kiélte" magát vissza akar majd jönni? Vagy ha magányos lesz akkor eszébe fog jutni hogy én várom? (Egyikünknek sincs azóts senkije.)

2017. okt. 23. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

bármi megtörténhet, de te ne erre építsd a jövődet, mert csak magadat szivatod.


Lépj túl, dolgozd fel, az élet pedig majd alakul ahogy kell.

2017. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy neki nincs?
2017. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért akarna, ha szakítottatok?
2017. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van egy közös barátunk, néha összefutnak és 2 napja amikor találkoztak mondta,hogy még egyéjszakás kalandot se keres, jó neki egyedül.
2017. okt. 23. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű a szituáció, nem szeret és inkább van egyedül, mint hogy veled legyen. Ezek után tudod mikor várnám vissza, hogy az unaloműző ürítőlyuka lehessek. Gondolkozz már basszus. A szerelem elmúlik, de ha hülye ábrándokba kapaszkodsz, csak magadat szivatod vele és hosszabbítod a túllépést.
2017. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor lehet, pontosan a veled való kapcsolata miatt érzi így :D
2017. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idő után, és miért szakítottatok, de én a helyedben nem várnám vissza. Az, hogy még nincs új kapcsolata, az nem jelent semmit. Tudom, hogy nagyon nehéz kilábalni belőle, de előbb-utóbb sikerülni fog. Le kell zárnod magadban ezt az ügyet, és előre nézni. Ha reménykedsz, csak magadnak teszed még nehezebbé.
2017. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne várd vissza,neki most ez így jó.Nem baj ha szakítás után nincs senkije,kell egy kis idő ilyenkor.
2017. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!