Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki visszaszerezte az exét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki visszaszerezte az exét vagy vissza próbálja szerezni!?

Figyelt kérdés

Ti milyen gyakran írtok az exeteknek? Gondolok itt arra, hogy pl nem akartok túlságosan nyomulni.

Hogy szűröm le, hogy csak unatkozik vagy komolyabb szándékkal keres az exem?



2017. aug. 9. 01:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Igen volt, hisz irtam is, hogy 2,5 honap nem beszeles utan ram irt, kerdezte, van e valakim, talalkozni hivogat (talalkozunk is neha).

De egyenlore semmit nem emlitett "rolunk". Nem vagyok biztos benne, hogy fog.

O mondta ki, de igazabol egyetertettem vele, mert mar elegem volt a hanyag hozzaallasabol. Par nappal elotte meg en hoztam fel, hogy inkabb hagyjuk ezt mert nem megy. Nem tudom egyedul fenntartani a kapcsolatot es nem fer, hogy nekem mindig nyelni kell. Akkir azt mondta nem akar szakitani de aztan par napra ra...szoval nem is terveztem soha meg egy "hogy vagy?"-ot se irni semmikor a jovoben.

Bevallom kisse megorultem, hogy magatol keresett es keres es elhiv....azt is bevallom, hogy annak ellenere vetettem fel a szakitast, hogy szerettem es ugy tunik meg mindig van valami bennem...a 2,5 honapban viszont nem szenvedten, eltem az eletemet

2017. aug. 9. 13:54
 12/18 anonim ***** válasza:

Annyira tipikus a 2-3 hónapos kapcsolatfelvétel az ilyen szituációban. De tényleg. Nagyjából ennyi idő alatt megy le a leválás szakasza és jön rá az ember, hogy a szabadságával valójában vesztett... Ezt saját tapasztalatból meg másokat nézve is észrevettem.


Most amúgy 'hajt' rád? Mármint, ugye ő vette fel veled a kapcsolatot, így van célja a kapcsolat felvételének? Vagy mi történik közöttetek?

2017. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem "hajt" ram...vagyis nem egyertelmu szamomra. De a talalkozasok soran egyre batrabban all hozzam. En tovabbra is baratsagosan allok hozza, de valamennyire tavolsagtartoan.. a talalkozasok soran egesz jol elvagyunk, sokat beszelgetunk, viccelodunk...

Lehet eredetileg volt valami konkret celja a megkeresessel (akarmi is volt az) de meggondolta magat. Vagy alapbol nem volt konkret celja. Nem akarok belelatni olyat ami lehet nincs is ott.

2017. aug. 9. 19:06
 14/18 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha megkérdeznéd, hogy most azért találkozgat veled mert akar valamit vagy mert haverkodni akar? :)
2017. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet csak sexet akar... Vigyazz vele mert behulyit ujra..
2017. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szex-szel mar beprobalkozhatott volna. Arra is fel voltam keszulve es egy jo nagy elutasitast kapott volna valaszul.


Mar tobbszor volt, hogy na most megkerdezrm, hogy mit is akar, de aztan meggondoltam magam...es kesobb csak verem fejbe magam, hogy miert nem kerdeztem ra. :/

2017. aug. 9. 23:49
 17/18 anonim ***** válasza:
Közelítsd meg úgy, hogy neked ez a találkozgatás rossz. Ha így állsz hozzá, akkor nem fogsz szorongani a kérdés előtt.
2017. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hetfo ota nem beszeltunk. En nem akarom keresni, ha ram ir akkor tisztazom vele, ha nem akkor megvan a valaszom.
2017. aug. 10. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!