Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki visszaszerezte az exét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki visszaszerezte az exét vagy vissza próbálja szerezni!?

Figyelt kérdés

Ti milyen gyakran írtok az exeteknek? Gondolok itt arra, hogy pl nem akartok túlságosan nyomulni.

Hogy szűröm le, hogy csak unatkozik vagy komolyabb szándékkal keres az exem?



2017. aug. 9. 01:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
26N
2017. aug. 9. 01:38
 2/18 anonim válasza:

Miutan az ex baratnom kidobott, hagytam neki 1 hetet hogy nyugodjon le o is en is. Ezutan ujra kerestem, es megprobaltam mindent heteken keresztul hogy legalabb talalkozzunk es tudjunk beszelni, aminek az lett a vege hogy elkezdett fenyegetozni, szoval eselytelen volt. Barmennyire is fajt es faj, bele kellet torodnom...

25 F

2017. aug. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan akit 2 hónap alatt visszaszereztem. Neki naponta írtam valami kedveset de nem tolakodót. De ez erősen kapcsolat függő. Ahhoz, hogy válaszolni lehessen erre, le kéne írnod, hogy miért is szakítottatok.
2017. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azert szakitottunk mert az utobbi honapokban az uj haverjai lettek prioritas es ezert ment a veszekedes.
2017. aug. 9. 12:23
 5/18 anonim ***** válasza:

Az nem szakító ok. Gondolom két-három éves kapcsolatról van szó.


Minden kapcsolat négy szakaszból áll:

Szerelem

Alkudozás

Elválás

Visszatérés


A szerelem szakasz gondolom vili.


Az alkudozás szakasz az ahol próbálod a másikat a benned élő ideálra formázni (legyél ilyen-legyél olyan vagy ne legyél ilyen-ne legyél olyan).


Az elválás szakaszban önmagunk lesz a fontos, háttérbe szorítva a párkapcsolatot. A legtöbb szakítás itt történik mivel ez a legterhesebb szakasza egy kapcsolatnak. Ilyenkor keresünk haverokat, barátokat, járunk el újra bulizni. Ha a párunk nem ebben a szakaszban van (pl Alkudozás vagy a Visszatérés szakaszában) akkor az konfliktus. Téged zavar, hogy picit le akar szakadni tőled, de ő valójában azt látta, hogy 'van annyira jó a kapcsolatom, hogy egy kicsit magammal is foglalkozhatok'.


Ha ebben a szakaszban hagyod kiteljesedni akkor jut el a Visszatérés szakaszába, amikor már tudja, hogy melletted lehet önmaga is.

2017. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az mas, ha szeretne idot tolteni a haverjaival. Soha nem szoltam semmit. De ha ez mar a lo tulso oldala es amikor velem van vegre terve akkor is lemondja (volt, hogy szo nelkul en meg vartam orakat) mert osszefutott a haverjaval es elmentek billiardozni akkor nem hinnem hogy megfojtom es elveszem a szabadsagat.

Ezert se ertem, ha ennyire fontosak a haverok, miert akar velem talalkozgatni meg moziba menni...?

Nekem eszemben sem volt valaha is ra irnom.

2017. aug. 9. 13:06
 7/18 A kérdező kommentje:

Nemreg az egyik haverja apuka lett es mondta, hogy o is szeretne egyszer.

En meg mondtam magamban, hogy ez nem fog megtortenni amig megy a haverozas 24/7.

2017. aug. 9. 13:08
 8/18 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom leírni amit előbb is leírtam. Ez az a szakasz az ember életében, ahol érzi magát annyira biztonságban (segítek: 'kikapcsolatozta' már magát), hogy magával akarjon foglalkozni.


Ebbe BŐVEN belefér a lemondott mozi vagy bármi más, hisz nem veled, hanem magával akar lenni! Ekkor is hagyni kell. Elmondhatod neki, hogy ez szarul esik, de ameddig nem megy végig ezen a szakaszon, addig nem fog változni.

2017. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen, akkor en elek valami furcsa vilagban ahol nekem nem normalis ha hetente egyszer lattam akkor is alvas idoben mert o haverozik minden nap. :D azon a napon amikor szakitottunk is mondta, hogy masnap elmehetnenk reggelizni aztan egyutt toltjuk a napot. En meg vartam es vartam es kiderult, hogy inkabb ugy dontott, hogy a hugaekkal kirandul es horgaszik es nekem nem szol.

Lehet az csak szerintem nem normalis, hogy azzal, hogy folyamatosan beigert valamit es folyamatosan le mondta (akar szo nelkul) azzal a masik idejet vesztegeti el es nagyon nem szep dolog, hogy valaki mas idejet pazarolja mert nem jelenik meg amikor mondja.

Igy az egesz napom elveszett varakozassal vagy nem tudtam mast tervezni mert az en barataim nem ernek ra csak ugy random.

Egyszer volt az, hogy reggel ugy dontott, hogy o elmegy a hugaekhoz, pedig megintcsak volt tervunk. En meg fogtam magam es en meg a noveremhez mentem. Erre amikor hazert elegge merges volt, hogy en miert nem vartam meg otthon amig hazaer? :D ugy besertodott, hogy szakitani akart de aztan megbeszeltuk. Nah ha ezek utan is en vagyok a rossz....

Azzal, hogy felkeres es elhiv, gondoltam akar valami komolyabbat mert kihaverozta magat es nem log allandoan a seggukben, de nem vagyok benne biztos es nem is merek rakerdezni. :/

2017. aug. 9. 13:36
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem írtam, hogy rossz vagy!


Dehogy vagy az. Értelemszerűen van mindennek határa amit tolerálni lehet még, de amiket írsz, azok már nem ez a szint. Egy kapcsolat két emberes, tehát ha ő leszarja az érzéseidet, még ha csak elszakadni akar egy picit, akkor nehezen tartható fent bármilyen kapcsolat is. Kompromisszum itt is kell bár az, hogy ha fix időpontokat mond le valaki, az számomra azt jelenti, hogy nem megbízható.


Ki szakított kivel és mi történt a szakítás alatt? Illetve azóta volt-e kontakt?

2017. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!